Siyah noktalara iyi gelen maske - VİP Site Tanıtımları - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: Siyah noktalara iyi gelen maske  (Okunma sayısı 641 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SunSet

  • *****
  • İleti: 33
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: ahmet altun
Siyah noktalara iyi gelen maske
« : 08 Mayıs 2017, 22:38:44 »

Son yıllarda cilt bakım ve cilt temizleme ürünleri pek çok kişi tarafından yaygın olarak tercih edilirken, elbette ki bu kapsamda birbirinden farkı markanın ürününe ulaşabilmek mümkündür. Genel olarak siyah noktalara iyi gelen maske ürünleri, kolay kullanıma sahip olurken, siyah noktaların azaltılması ve ortadan kaldırılması amaçlanarak tüketilmektedir. Kullanımı kolay olan bu ürün, cilt temizlendikten ve gözeneklerin açılmasından sonra uygulandığında, noktaların daha kolay çıkartılmasında yardımcı olacaktır. Krem kıvamında olması da uygulamasını daha basit hale getiriyor.

Yukarıda bahsedilen maskenin yanı sıra, kırışıklık giderici kremler de pek çok kişinin ihtiyaçları arasında. Kırışıklık giderici ve sarkmaları önleyen bir üründen bahsetmek gerekirse, cosmegram instalift krem de oldukça kolay bir kullanıma sahip. Kullanımı hakkında bazı bilgiler verdikten sonra da etkilerinden kısaca bahsederek sizlere yardımcı olalım.

Kırışıklık giderici krem kullanımı


Yine daha sağlıklı ve doğru kullanım için ilk olarak cildin toz, kir ve diğer dış etkenlerden arındırılması gerekmektedir. Böylelikle krem içeriği, ince bir tabaka halinde sürülecek kadar eliniz ile cildinize uygulanabilir. Fakat dikkat etmeniz gerekiyor ki, bir bölgeye kremi uyguladıktan sonra aynı bölge için tekrarının yapılmaması önemlidir. Bunun yanı sıra cosmegram krem uygulandıktan 90 saniye boyunca, eliniz ile dokunmamalı ve cildinizi kıpırdatmamanız gerekiyor. Kullanımı bu şekilde olduğunda pek çok konuda sizlere yardımcı olurken, genel olarak etkileri aşağıda ki gibidir.

Instalift krem etkileri


• Cildinizi daha canlı ve parlak tutmakta yardımcı olacaktır
• Gözaltı torbalarının azaltılmasında ve gizlenmesinde etkilidir
• Pürüzsüz bir cilt için kullanımı mümkündür
• Kaz ayakları ve burun, dudak bölgesinde yer alan istenmeyen çizgilerin giderilmesi amaçlanarak kullanılabilir.

Ürün seçimlerinde dikkat etmek gerekiyor ki, orijinal ve faturalı ürünler her zaman daha sağlıklı kullanımları ortaya çıkaracaktır. Bunun yanı sıra ürünlerin hologramının olmasına dikkat etmek, instalift krem kullanıcıları için önemlidir.

« Son Düzenleme: 08 Ekim 2018, 17:15:51 Gönderen: GameLear »Etiket: