otomatik sigara sarma makinesi - VİP Site Tanıtımları - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: otomatik sigara sarma makinesi  (Okunma sayısı 842 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SunSet

  • *****
  • İleti: 33
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: ahmet altun
otomatik sigara sarma makinesi
« : 08 Mayıs 2017, 23:07:39 »
sigara sarma makinesi

Tütün sarma işlemleri son yıllarda oldukça fazla artış gösterirken, elbette ki bu durumda tercih edilecek olan makinelerde de çeşitlere ulaşmak mümkündür. Sizlere bu yazımızda, sigara sarma makinası kapsamında sunulan bazı ürünlerden bahsetmemiz gerekiyorsa eğer, elbette ki hem tercih edilmesinde dikkat edilecek hususlar hem de bunun yanı sıra çalışma sistemlerine yer veremiz gerekmektedir. Bu bilgilere aşağıda yer alan başlıklar altından ulaşabilirsiniz.

Nemli ve kuru tütün


Genel olarak sarım yapılacak olan tütünün nem miktarının ayarlanması en doğrusudur. Hem içim zevki için hem de tütün sarma makinelerinin kullanım ömrünü uzatmak adına, ideal nem oranı sağlanması gerekiyor. Fakat hem nemli hem de kuru tütün saran cihazlar ile birlikte sorun ortadan kaldırılıyor. Her ne kadar sarım mümkün olsa da, dikkat etmeniz gerekiyor ki çok aşırı nemli olan tütünün içimi zor olacaktır. Bundan dolayı yine de sizlerin nem oranları sağlamanız daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Otomatik sarım


İlk etapta, manuel cihazlar gündemdeydi. Fakat artık yapılan gelişimler ile birlikte elektrikli tütün sarma makinası otomatik sarım imkânı vermesinden dolayı kullanıcılar bu yöne eğilim gösterdi. Sizlere bahsettiğimiz elektrikli makineler ise saatte 150 adet sigara sarabildiği gibi, yine teknik özellikleri bakımından yüksek, tam otomatik cihazların saatte 500-600 adet sigara sarması da mümkün olmaktadır. Hatta tam otomatik cihaz tercih edildiğinde, tüm ayarlar yapıldıktan ve filtre, tütün hazneleri doldurulduktan sonra hiçbir şekilde manuel işlem yapmadan sarım yapmakta mümkün olmaktadır. Fakat bu cihazların ücretleri oldukça yüksek olmasından dolayı genel olarak web adresimizde sizlere yarı otomatik ürünler hakkında bilgiler sunuyoruz.

Ürün seçimlerinde elbette ki satı sonrası destek önemli olurken, bu konuda da bizlerden destek alabilir, sizlere sunduğumuz içeriklere göz atabilirsiniz.


« Son Düzenleme: 08 Ekim 2018, 17:12:54 Gönderen: GameLear »Etiket: