Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Diğer => Site Tanıtımları => VİP Site Tanıtımları => Konuyu başlatan: GameLear - 07 Mayıs 2017, 01:38:36

Başlık: Miss hair tarak işe yarıyor mu? Şikayet var mı?
Gönderen: GameLear - 07 Mayıs 2017, 01:38:36

Teknolojik gelişimler ile birlikte tüketicileri ile buluşturulan ürünlerde elbette ki yenilikler tüm hızı ile devam ediyor. Genel olarak bayanların saç düzleştirici ürünlere duyduğu ilgi gayet açık ortadadır. Fakat yaşanılan sorunlardan dolayı bazı bayanların bu ürünleri tercih ederken dikkat etmesi gereken hususlara da göz atmak her zaman faydalı olacaktır.

Sizlere bu yazımızda, saç düzleştirici tarak hakkında bilgiler vererek, elektriklenmeyi önleyen teknolojiden de bahsedeceğiz.

Miss hair tarak


Son yıllarda ismini oldukça sık duyuran miss hair ürünleri, yine günümüzde de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünler, elektrikli tarak olarak da bilinirken, kolay ısınması ile birlikte müşterilerin ilgi odağı oldu.

Üretilen taraklar, seramik taban ve seramik tarak uçları kullanılarak tasarlanmıştır. ION teknolojisi kullanılarak elektriklenme sorunları ortadan kaldırılırken, plastik kullanımı olmadığından dolayı da daha sağlıklı bir kullanımı ön plana çıkarıyor. Elbette ki plastik malzemeler, ısıdan dolayı çabuk erime özelliği gösterdiğinden dolayı aslında kısmen de olsa tehlikeli olmaktadır. Sizlerde daha güvenli bir kullanım gerçekleştirebilmek üzere, miss hair tarak yorumları ürünlerine göz atabilirsiniz.

Isı ayarı ve LCD kontrol


Yukarıda bahsetmekte olduğumuz miss hair ürünlerinden olan düzleştirici tarak ürünlerinde, ısı ayarı yapılması mümkündür. Bu ısı ayarlarının ise LCD ekranlardan kontrol imkânı bulunmasından dolayı, artık aşırı sıcaklıktan dolayı saçlarınız yanmayacak ve yıpranmaya bağlı olarak kopmalar yaşayamayacaktır. Bu da ürünün tercih sebeplerinden olurken, diğer özellikleri de elbette ki kullanıcıların yüzünü güldürüyor.

360 derece kablo dönme özeliği

Sabit kablo çıkışları genel olarak saç şekillendirici cihazlarının sorunlarından olmaktadır. Sizlere sunulan bu üründe ise, kablo çıkışı 360 derece dönme özelliğine sahip olurken daha kolay kullanımları ortaya çıkarıyor. Gerekli diğer detaylara ürün teknik özellikleri kısmından öğrenebilirsiniz.