Mapsgen İle Anında Harita Kayıt İşlemi - VİP Site Tanıtımları - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: Mapsgen İle Anında Harita Kayıt İşlemi  (Okunma sayısı 617 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GameLear

  • Administrator
  • *
  • İleti: 305
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Akademik: Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu
  • Bölüm: Bilgisayar Proğramcılığı
Mapsgen İle Anında Harita Kayıt İşlemi
« : 29 Ocak 2018, 01:51:20 »
Harita kayıt işlemi, son zamanlarında hem bireyler hem de firmalar tarafından sık sık kullanılmaktadır. Bu işlem sayesinde birçok firma, adres kayıt işlemi gerçekleştirmekte ve insanların daha kolay erişim sağlamasına olanak vermektedir. Günümüzde en çok kullanılan harita kayıt sistemlerinin başında Google kayıt gelmektedir. Google, son zamanlarda insanların en çok tercih ettiği tarayıcılar arasında yer almaktadır. Bu sebeple de firmalar, adreslerini haritalar üzerine kaydetmekte ve insanların kolay bir şekilde firmaya ulaşmasını sağlamaktadır.

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak birçok kişi akıllı telefon ve bu telefonda yer alan uygulamaları kullanmayı tercih etmektedir. Akıllı telefonlarda yer alan çeşitli uygulamalar insan hayatını ciddi anlamda daha kolay bir hale getirmektedir. Harita uygulamaları da yaşanan adres karışıklıklarının önüne geçmektedir. Harita kayıt işlemi sayesinde firmanızın adresini çeşitli yerlerde paylaşabilir ve bu sayede bilinirliğini artırma şansı elde edebilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz ve firmanızın adresini haritalarda paylaşarak insanların daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Google ve Yandex gibi haritalarda ayrı ayrı kayıt yapmak yerine, Mapsgen uygulamasını tercih ederek tek bir hareketle birçok işlem yapabilirsiniz. Ofis, market, kafe, eczane ve restaurant fark etmeksizin bütün işletmeler Mapsgen kullanarak adres kaydı yaptırabilmektedir. Mapsgen uygulaması sayesinde Google ve Yandex harita servislerinde, Foursquare’de, Swarm’da, Yelp’de ve 16 navigasyon cihazında aynı anda adres kaydı yapılabilmektedir. Yani tek bir işlemle bu servislerin hepsinde aynı anda adres kaydı yapmanız mümkündür. Bütün haritalara firma kaydı yapmak ve bu sayede kolaylık elde etmek için Mapsgen doğru bir seçim olacaktır.

Mapsgen Kullanımı

Google harita kayıt ve Yandex harita kayıt işlemlerinin yanı sıra Mapsgen ile de işletme adres kaydı yapabilirsiniz. Birkaç ufak işlemle bulunduğunuz yerin adresini kaydedebilir ve birçok kişinin kolayca size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İnternet platformunda adres karışıklıklarının önüne geçmek için Mapsgen kullanımı son derece faydalı bir işlem olacaktır. Bu uygulamayı kullanmanız durumunda birçok aşamada işlerinizi daha kolay hale getirebileceğinizden ve birçok kişinin firmanıza kolayca erişim sağlayabileceğinden emin olabilirsiniz.

Etiket: