Kozlu Çilingir - VİP Site Tanıtımları - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: Kozlu Çilingir  (Okunma sayısı 768 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GameLear

  • Administrator
  • *
  • İleti: 305
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Akademik: Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu
  • Bölüm: Bilgisayar Proğramcılığı
Kozlu Çilingir
« : 28 Mart 2017, 21:14:24 »
Kozlu Çilingir nedir kimdir bunu öğrenmek için öncelikle çilingir nedir onu öğrenmeliyiz.Çilingir demek, kapıları açan açmaya çalışan, kilidi değiştiren tamir eden ve en basit şekilde kapının tamirini yapmaya çalışan kişidir. Çilingirler, genelde ustalarından, ustalardan veya babalarından, mesleki becerileri resmi kurumlar ve kurslar vasıtasıyla kazanan mesleki ustalar olarak eğitilmeye çalışırlar.

Çilingirler Teorik olarak,olarak düşünülebilir. Ama kendilerine özel nitelikleri vardır. Bu niteliklere sahip olmayan kişilerin bu mesleği yapmak için çilingir hizmetleri sunması zor ve çok imkansız gibi birşeydir. Günün 7/24 çilingir servisi verecek şeklinde çalışmanın en basit yolu, gidilecek mesai saatinde 3 telefon görüşmesi yapmak için kullanılabilir. Elbette, birkaç meslekten ziyade çilingirler bu işten kaçabilirler.

Evinize emanet ettiğiniz, kişi çilingirdir, kapıya gelip, kapıyı açmaya çalışan çilingir ve çilingirlere dikkat etmeniz için düzgün çilingir seçmeye özen göstermeyin, Bu ilk kez başınıza gelebilir ama ucuz iş yaptırcam diye kapınızı hebe ettirmeyin.

Elbette eve gelen çilingire güvenmiyorsunuz, bu nedenle yeni bir evin kilitlerini değiştiriyorsunuz. Bir çilingir hizmetinin sahibi size kapılarınızın kilidini rahatça değiştirmek için güvenebileceğiniz bir tür ev arayabilir. Aksi halde, güvenmiyorsanız, kendinize güvenmiyorsunuz, bunu yapmazsanız bir çilingir bu işi rahatca yapabilir.Bu nedenle Kozlu Çilingir gibi bu sektörde olan bir firma seçmeye özen gösterin madur olmayın.
Peki çilingirler ne gibi hizmetler veriyor merak ediyormusunuz bence etmiyorsunuz ama yine bilgi vermeliyim gibi düşündüm.Hizmetlerinin en başından çilingir bir diğeri ise  Kozlu Oto Çilingir yani oto çilingir hizmetide vermektedir.
« Son Düzenleme: 28 Mart 2017, 22:02:11 Gönderen: GameLear »Etiket: çilingir