Fittea zayıflatır mı? - VİP Site Tanıtımları - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: Fittea zayıflatır mı?  (Okunma sayısı 663 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GameLear

  • Administrator
  • *
  • İleti: 305
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Akademik: Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu
  • Bölüm: Bilgisayar Proğramcılığı
Fittea zayıflatır mı?
« : 07 Mayıs 2017, 01:06:50 »

Biliyorsunuz ki yıllardır pek çok hastalığın ya da rahatsızlığın tedavisi amacı ile olmasa da pek çok farklı bitkisel çay desteği alınmaktadır. Zayıflamaktan tutun, pek çok farklı toksin maddesini vücuttan atabilmek üzere bitkisel çayların kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bunlar arasında yer alan fittea da pek çok farklı çeşidi ile sizlere yardımcı olabilecektir. Günümüzde fittea, farklı yerlerde satışı olan ürünler arasında yer almaktadır. Açık halde bulabileceğiniz gibi paketler halinde de bu çaylara ulaşabilmek mümkündür.

İlk olarak bahsedilen fittea çeşitleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, şu çeşitler genel olarak kullanılanlar arasında yer almaktadır.

-Bai Hao Yinzhen (Silver needle),
-Bai Mu Dan (White Peony),
-Gong Mei,
-Shou Mei

Bu saydığımız çaylar, çin çayı olarak bilinmektedir. Bunların yanı sıra daha pek çok farklı çeşidine ulaşabilmek mümkündür. Peki, bu fittea, kullanımına göre hangi konularda sizlere faydalı oluyor biliyor musunuz?

Yapılan araştırmalara göre kanser oluşumunu engellemekte bile yardımcı olduğu bilinmektedir. Bunların yanı sıra, zayıflama, cilt ve kalp sağlığı içinde fittea kullanıldığı bilinmektedir. Elbette ki bu hastalıklar ciddi hastalıklar olması sebebi ile bu çaylardan da kullanmadan önce doktorunuzdan tavsiyeler alabilirsiniz.

Aldığınız tavsiyeler ile birlikte, fittea kullanımın gerçekleştirerek, kendinize bitkisel bir destek vermiş şekilde, hayatınızı daha sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Formda kalmak isteyen kişiler için tercih edilen ürünler arasında ki yerini hızlı bir şekilde almış olan fit tea bitkisel detox çayı içerik olarak tamamen bitkisel olduğundan dolayı oldukça tercih ediliyor.

« Son Düzenleme: 08 Ekim 2018, 17:31:43 Gönderen: GameLear »Etiket: