Gönderen Konu: Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam  (Okunma sayısı 66 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bazkriz

  • *****
  • İleti: 108
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: baz kriz
  • Akademik: Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
Uzaktan eğitim programlarına olan talebin artmasıyla birlikte kariyeradam, verdiği hizmetle Türkiye'deki ihtiyaca çözümler üretme konusunda listenin baş sırasında yer alıyor. Attığı her adımla gelişimini sürdüren eğitim kurumu olarak ön plana çıkıyor olmasıyla beraber, rakiplerini geride bırakıyor. Türkiye'deki en iyi uzaktan eğitim programını sunmasının yanı sıra Avrupa ve dünya çapında da önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.

Kariyer Adam, onaylı uzaktan eğitim programlarıyla birlikte dünya çapında bu alanda aktif olarak hizmet vermekte olan kurumlarla rekabet seviyesinde çıtayı yükseltiyor. Belirlenen hedefte, dünyanın en iyi olmak için çalışmaların devam ettiği bilinirken; hedefine de adım adım yaklaşıyor. Her geçen gün daha da büyük bir kurum haline geliyor olması başarısını ispatlıyor.

Türkiye'nin farklı şehirlerine uzaktan eğitim programlarını sunan bir kurum olması itibariyle, birinci sırada yer alırken Avrupa'nın da 4.sırasına yerleşmiş durumda. Yakaladığı çıkışla birlikte Avrupa'da en iyi çıkış yapan eğitim kurumu ödülüne layık görülen kariyeradam yorumu uzmanlar tarafından da pozitif değerlendiriliyor. Hizmet kalitesiyle birlikte kurum hem Avrupa'da hem de dünyada en üst basmağa çıkmak için programlarını sürdürüyor.

http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):