Gönderen Konu: Ümraniye Sürücü Kursu  (Okunma sayısı 100 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bazkriz

  • *****
  • İleti: 108
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: baz kriz
  • Akademik: Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
Ümraniye Sürücü Kursu
« : 27 Nisan 2017, 16:34:11 »
Ülkemizde ehliyet alma süreçleri, geçen yıl yaşanan bir değişiklik ile yeni standartlara kavuşturulmuştur. Bu yeni getirilen standartlar ile artık ehliyet alma süreci hem zorlayıcı hem de uzun bir süreci kapsayıcı niteliğe kavuşmuş durumdadır. Bu konuda yaşanan ilerlemelerin etkileri hiç şüphesiz, ilerleyen süreçlerde hem araç güvenlik teknolojisinde yaşanan ilerlemeler aynı zamanda bu standartlar ile ehliyet alan kişilerin, trafik kurallarına uymayı bir davranış haline getirmeleri ile artık trafik kazalarının oranının azaltılması sağlanacaktır.
    

    Sizlere konulan bu zorlu standartlarda en iyi hizmeti alarak ehliyet almanızı sağlayan bir kurs olan, Ümraniye sürücü kursu, özellikle gelişen bu standartları sizlere benimseterek, bu konuda olumsuzluk yaşama durumunuzu en alt seviyeye indirme konusunda kararlı olduğunu yaptığı işlemler ile yansıtmaktadır. Özellikle otomobil kullanımı için gerekli olan eski ismi ile b sınıfı ehliyet türevlerini alabilmeniz için hizmetlerini sizlere genişleterek sunmaya özellikle dikkat etmektedir.
    
    Ayrıca ülkemiz yol koşullarına uygun olarak hiç tecrübesi olmayan kursiyerlerine en iyi hizmeti sunmak adına, günden güne ehliyet alım kursları için gelişen durumları göz önünde bulunduran bir araba sürücü kursu olmayı başarmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için web sitemiz http://umraniyesurucukursu.com  ziyaret ediniz.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):