Trafik Dubası Modelleri - Site Tanıtımları - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: Trafik Dubası Modelleri  (Okunma sayısı 294 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı resthit

  • *****
  • İleti: 48
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: Mahmutt
  • Akademik: Eğitim Fakültesi
Trafik Dubası Modelleri
« : 29 Mart 2017, 23:30:38 »
Reklam alanında tercih seçenekler arasında trafik dubası trafikte daha fazla kişinin görebileceği şekilde etkili sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Duba üzerine istediğiniz içerikler hazırlanarak bu şekilde uygulama yapılmaktadır. Kolay taşınabilir olması sayesinde istediğiniz her alana taşıyarak götürebileceğiniz dubalar ile istediğiniz her alanda reklam yapma imkanına sahip olabilirsiniz.
Talep etmeniz durumunda duba üzerine firmanızın logosu veya istediğiniz yazı içerikleri basılmaktadır. Farklı boyutlarda duba seçenekleri ile istediğiniz boyutta tercihler yapabilirsiniz.
Kaliteli Reklam Dubası Satışı
Reklamlarınızı istediğiniz her alanda rahatlıkla yapmanıza yardımcı olan reklam dubası modellerinde farklı boyutlarda ve özelliklerde hazırlanmış olan seçenekler bulunmaktadır.
Herkesin taleplerini karşılayacak şekilde farklı tasarımlar ile üretilmiş olan dubalar özelliklerine göre daha kolay ve kaliteli kullanım imkanı sunmaktadır. İstediğiniz renklerde ve modelde duba üzerine basım işlemi de profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır.
Geniş Kullanıma Sahip Reklam Dubası Modelleri
Geniş kullanım alanına sahip olan dubalar reklam veya trafik için levha halinde de kullanılabilir. Kullanacağınız alan için uygun olan yazı veya içerikler duba üzerine basılacağından bu şekilde uzun süreli kullanım imkanına sahip olunmaktadır.
Dubanın boyutunun büyümesi durumunda üzerindeki reklam veya yazılarda daha büyük olabileceği için özellikle kullanılacak alan oldukça önemlidir. Kısa süre içinde yapılacak olan çalışmalar ile https://www.hitduba.com adresinden talep edilen modelde duba üzerinde gerekli basım işlemleri yapılarak teslim edilmektedir.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):