Tarafsız Habercilik İçin Doğru Adrestesiniz - Site Tanıtımları - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: Tarafsız Habercilik İçin Doğru Adrestesiniz  (Okunma sayısı 244 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı resthit

  • *****
  • İleti: 48
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: Mahmutt
  • Akademik: Eğitim Fakültesi
Kayseri haber olarak amacımız en güncel ve tarafsız bir haber anlayışlı ile siz değerli okuyucularımıza haberlerimizi sunmaktır. “ Kesinlikle halkı aydınlatmak “, “ fikirlerini değiştirmek “, “ toplumu düzeltmek “ ve”  hükümeti yola getirmek “ gibi bir yayın politikamız bulunmamaktadır.
İlkelerimiz Nedir?
Tarafsız Habercilik: Sayfamızda yapılacak her türlü haberlerin ve olayların içinde geçen isimlere tarafsız bir şekilde yaklaşmaktayız. Bizim amacımız okuyucuya haberi ulaştıran “araç” olmayı hedefliyoruz.
Mimiksiz Habercilik: Sunduğumuz bütün haberleri iyi haber veya kötü haber, ya da müjdeli haber veya kara haber olarak adlandırmıyoruz. Okuyucuda haberlerimizin nasıl bir duygu oluşturacağıyla ilgilenmiyoruz. Bu tamamen okuyucunun karar vereceği bir konudur.
Açıklık: Hiçbir olayı bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Kayseri içerisinde yaşanan her türlü olayı okurun bilmeye hakkı olduğunu ve yine her ne olduysa olsun haber değeri taşıyorsa bizim konumuz olduğunu savunuyoruz.
Türkiye’nin en kapsamlı haber sitesiyiz. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına yüzde 100 uygun olarak Kayseri ile ilgili yayın yapmaktadır. Yaptığımız haberin tam metnini okumak isteyen okuyucularımızı gazetenin ilgili web sayfasına yönlendiriyoruz. Bunun için okuyucularımıza her türlü kolaylığı sağlıyoruz.
Bize Nasıl Ulaşacaksınız?
Kayseri ile ilgili en güncel haberleri sayfamızdan (https://kayserihaber.com/) takip edebilirsiniz. Aynı zamanda her türlü şikâyet, yorumlarınız ve istekleriniz için sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan veya mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):