Gönderen Konu: Sevgiliye İyi Geceler Mesajları  (Okunma sayısı 125 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nullsix

  • *****
  • İleti: 33
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: cafer su
  • Akademik: Fen-Edebiyat Fakültesi
  • Bölüm: fizik
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
« : 23 Mart 2017, 23:06:07 »
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları


       KİME NASIL MESAJ GÖNDERİLMELİ?       Uzun zamandır  aranızın açık olduğu o özel insana dair tüm umutlarınızı yitirdiyseniz size bu konuda büyük faydası dokunacak bir önerimiz var. Hiç biryerde karşılaşmıyor ya da ortak arkadaşlarınızın organizasyonlarında dahi bir araya gelemiyorsanız bu özel kişi için size küçük bir önerimiz var. Kelimeleri özenle seçilmiş bir mesaj örneğin, iyi geceler mesajı sizi sevdiğiniz insan kavuşturan bir köprü vazifesi görebilir. İster kısa ister uzun olsun, dokunaklı kelimelerle süsleyeceğiniz bu mesaj sizi o özel kişiye hatırlatacak ve yüreğinde bazı kıpırdanmalara neden olacaktır. İyi temenniler içeren bir mesaja kimsenin kayıtsız kalmayacağını unutmayın ve cevap gelmemesi durumunda hemen ümitsizliğe kapılmayın. Zira tereddütler içerisinde olan kişinin harekete geçip, sizinle aynı dileklerle karşılık vermesi biraz zaman alabilir.

       Yazacağınız mesajın uzunluğu ya da kısalığı tesir etme gücünü de önemli ölçüde etkileyecektir. Uzun iyi geceler mesajı laf kalabalıklığına neden olabileceğinden, mesajın duygu yoğunluğunu azaltabilir ve sizi hedeften uzaklaştırabilir. Kısa ama öz cümlelerle yazılmış mesajın etki derecesi daha yüksek olacak ve sizi laf kalabalıklığından kurtaracaktır. Basit bir cümle olan özledim ya da içten bir hitapla yazılan iyi geceler mesajı hedefi onikiden vurmanıza yardımcı olacaktır. Mesajlarınızda Türkçeyi düzgün kullanmanız, imla ve noktalama işaretlerine dikkat etmeniz imajınızı son derece olumlu etkileyecektir.

       Mesajın kime gönderildiğinin de yabana atılmayacak kadar büyük önemi vardır. Arkadaşa ya da akrabaya gönderilen ve basit cümlelerden oluşan mesaj ile sevgiliye iyi geceler mesajları arasında tabii ki büyük farklılıklar olacaktır. Samimi cümlelerin yer alacağı sevgili mesajlarında öpücük gibi emojilere de yer verilebilir. Ancak akraba ya da arkadaş çevresinden birilerine gönderilecek olan mesajlarda yalın sade bir dil kullanılabilir.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta: