Psikolojik Sorunlarınız Artık Sizi Rahatsız Etmesin - Site Tanıtımları - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: Psikolojik Sorunlarınız Artık Sizi Rahatsız Etmesin  (Okunma sayısı 356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı resthit

  • *****
  • İleti: 48
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: Mahmutt
  • Akademik: Eğitim Fakültesi
Herkesin hayatı boyunca bazı zor dönemlerden geçebilir, kimi ağır etkilenir kimisi ise çabuk atlatır ancak bir kerede olsa herkes mutlaka bir uzman psikolog yardımına ihtiyaç duyar. Bu durum çoğu kişi bakımından kabullenilmeyip hala farklı gözle bakılsa da normal karşılanmalı ve hayatın bir parçası olduğu unutulmamalıdır.
Kişisel Sorunlar Herkese Anlatılmaz
Her birey kendi içerisinde bazen çarpışmalar yaşayabilir, ailevi sorunlar, okul sorunları ve iş sorunları gibi çeşitli konular karşımıza çıkar. Ama herkes rahatça güvenip derdini ya da sıkıntısını paylaşamaz, işte tamda bu noktada devreye psikologlar girer. Firmamız bünyesinde görev alan uzman psikolog Duygu Yüksel sayesinde bilgileriniz ve sırlarınız emin ellerde tamamı ile hasta güvenlik prensipleri dâhilinde çalışma sistemimizi yürütmekteyiz.
Sizi Anlayan Birisi İle Konuşun
Beylikdüzü psikolog hekimlerinin en iyileri arasında yer alan uzmanımız sayesinde yetişkin, çocuk, genç- ergen ve daha pek çok yaş grubundan hastaya verdiğimiz hizmetlerimiz ile hayat kalitelerinizi bir tık yükseltmeye hazırız. Eğitimi ve deneyimleri ile birlikte bütün hastaları ile uyum sağlayan psikologumuz Duygu Hanım her ne yaşamış olursanız olun sizi yargılamadan dinler ve yardım konusunda elinden gelenin fazlasını yapar. Sizde uzun süredir bir iç savaş yaşıyorsanız hemen iletişim numaralarımızdan randevunuzu alabilirsiniz. Artık psikolojik sorunlarınızın hayatınızı ele geçirmesine izin vermeyin ve gelin yeni bir başlangıcı birlikte yapalım.
http://www.yukselpsikoloji.com/Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):