Gönderen Konu: Prefabrik Evim İle Evinin Fiyatını Belirle  (Okunma sayısı 87 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bazkriz

  • *****
  • İleti: 108
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: baz kriz
  • Akademik: Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
Prefabrik Evim İle Evinin Fiyatını Belirle
« : 20 Mayıs 2017, 15:59:09 »
Kullanıcıların isteğine ve bütçesine göre evinin fiyatını belirleyebileceği https://prefabrikevim.com/  da her bütçeye ve zevke göre prefabrik ev bulunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler ister 40-45 metre karelik küçük bir ev isterse geniş ve kullanışlı bir eve bütçesine uygun fiyatlarla kavuşabilecektir. Tek katlı, iki katlı seçenekleri ile kullanıcıya geniş bir seçim hakkı tanıyan Prefabrik Evim uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Prefabrik ev sahibi olacakların isteklerine göre fiyatın değişmesi kullanıcıya uygun bütçeli bir ev sahibi olma fırsatı tanımaktadır.

Prefabrik Ev Fiyatlarını Ne Belirler?
Küçük bir ev sahibi olmak isteyenlerle 100 metre kareye varan evlere sahip olmak isteyenler farklı fiyatlar ödeyeceklerdir. Evin büyüklüğü prefabrik ev fiyatları konusunda belirleyici bir özelliğe sahiptir. Ayrıca istenilen çatı malzemesi kalitesi ve izolasyonun doğru yapılması fiyatın değişmesinde önemli rol oynamaktadır. Bunun yanında duvarların kalınlığı ve izolasyonlu olup olmaması kullanıcının isteğine belirlenmektedir. Duvarların özellikleri fiyatı değiştiren bir diğer etkendir.

Prefabrik Ev Fiyatları Nedir?
Prefabrik ev büyüklüğü, çatı ve duvarda kullanılacak malzemeye göre değişen prefabrik ev fiyatları 20.000 TL ile 60.000 TL arasında değişmektedir. Bu geniş fiyat seçeneği ile prefabrik evim herkese sahibi olacağı evin fiyatını belirleme şansı vermektedir.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):