Gönderen Konu: Paketlemede şerit çember ve makinesi kullanımı  (Okunma sayısı 49 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bazkriz

  • *****
  • İleti: 108
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: baz kriz
  • Akademik: Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
Paketleme denince akla ilk gelen ürünlerden biride şerit çemberdir. Günümüzde birçok firma kendisine uygun kalitede ve şekilde şerit çember seçmekte ve bu şekilde yüksek performanslı paketlemeler yapmaktadırlar.

Türkiye'de bu şekilde kolileme işlemi yaygınlaşmaya başlamıştır. Daha önceleri kalitesiz ipler ve vs gibi ürünlerle paketleme işlemleri yapılmaktaydı buda ürünlerin sevkiyatı sırasında kolilerinin patlaması açılması gibi sıkıntılar doğurmaktaydı. Şimdilerde kaliteli ürünlerden olan şerit çember kullanımı oldukça yoğun bir şekilde artmaktadır. Artan bu talebe karşılık bir çok firmada üretimlerinde artış göstermektedir. Paketleme işleminin kolay olabilmesi içinde ayrıca firmalar şerit çember makinası kullanarak paketleme işine hız kazandırmaktadır. Yaptığınız işe uygun şerit çember ile makine kullanımı ürün paketlemede fazlalık kazandırmaktadır.

http://www.seritcember.com/ üzerinde vereceğiniz tüm siparişlerinizde İstanbul içi kendi araçlarımızla sevkiyatını gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışı ise anlaşmalı olduğumuz kargo ve ambar nakliyat firmalarıyla hızlı ve güvenli bir şekilde gönderim sağlıyoruz. Sadece yapmanız gereken web sitemiz üzerinde ihtiyaçlarınız olan şerit çemberleri sipariş etmek.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):