Gönderen Konu: Özel Mira Epilasyon  (Okunma sayısı 132 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gece

  • **
  • İleti: 12
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: Yasin
Özel Mira Epilasyon
« : 25 Mart 2017, 18:52:44 »


Özel Mira Epilasyon

Özel Mira Poliklinikleri kimdir, ne iş yapar?
 
Özel Mira poliklinikleri 2005 yılında faaliyete girmiştir. 2010 yılından beri poliklinik adı altında, Kadıköy ve Şişli'de hizmetine devam etmektedir. Özel Mira polikliniklerinin uzmanlığı lazer epilasyon üzerinedir. Ancak bunun dışında cilt bakımı, leke tedavisi gibi hizmetleri de sunmaktadır. Özel Mira poliklinikleri fiyat politikası ve son teknoloji ile desteklenen hizmeti ile lazer epilasyonda dikkati çeken kurumlardan biridir.
 
Lazer epilasyon nedir, niçin yapılır?
 
Lazer epilasyon vücudunda istemediğiniz tüyleriniz için kalıcı bir çözümdür. En son teknoloji kullanılarak yapılan lazer epilasyonlarda ağrısız ve acısız bir şekilde istediğiniz pürüzsüz tene kavuşabilirsiniz. Özel Mira poliklinikleri lazer epilasyonda tüm dünyada kullanılan Alexandrite Lazer yöntemini tercih etmektedir. Belli aralıklarla devam eden seanslarla bu işlem vücudunuzun istediğiniz herhangi bir bölgesine uygulanabilir. Seans sayısı ve sıklığı tamamen kişinin kendisine göre değişiklik gösterir. Seanslar 1 ile 1,5 saat arasında değişkenlik göstermektedir. En fazla 6 seans gibi kısa bir sürede istediğiniz tene kavuşmuş bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.
 
Buz lazer epilasyon nedir?
 
Buz lazer teknolojisi Alma Lasers tarafından üretilmiştir. Buz lazer epilasyonun bu kadar çabuk yayılmasının sebebi diğer yöntemlerden daha hızlı ve acısız olmasıdır. Buz lazer epilasyon buzun etkisini kullanarak kişinin çekeceği acıyı en aza indirebilen yöntemdir. Ayrıca lazer epilasyonda tüm vücut epilasyonu 2 saate kadar sürebilirken, buz lazer epilasyonda bu süre 35 dakikaya kadar kısalmıştır.

Sizde lazer epilasyon veya buz lazer epilasyon kullanarak pürüzsüz bir cilde kavuşmak istiyorsanız lazer epilasyon kadıköy sitesinden bilgi alabilirsiniz.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta: