Motorlu Hasta Karyolası ile Hastanız Rahat Etsin - Site Tanıtımları - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: Motorlu Hasta Karyolası ile Hastanız Rahat Etsin  (Okunma sayısı 285 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı resthit

  • *****
  • İleti: 48
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: Mahmutt
  • Akademik: Eğitim Fakültesi
Yatalak hastalar ya da yaşlılar için kullanılacak olan hasta yatağı çeşitleri artık birçok kolaylığı beraberinde getirmiştir. Motorlu karyolalar hem hastaya bakanlar için hem de hastalar için oldukça büyük bir rahatlıktır.
Hasta yatakları ve karyola çeşitleri, hastanın durumuna göre seçilir ve birçok farklı modeli vardır. İmalattan direkt olarak satın alabileceğiniz tüm çeşitleri http://www.motorluhastakaryolasi.com sitesinden görebilirsiniz. Siparişinizi takiben en kısa sürede adresinize ulaşacak olan hasta karyolası çeşitleri ile her zaman ve her yerde konfor sağlayabilirsiniz.
Kiralık ya da satılık olarak satın alınabilen hasta yataklarında kalitenin ve rahatlığın adresi olan motorlu karyolalar, her zaman işinize yarayacaktır.
Kaliteli Ürün Garantisi
Hasta karyolası ve yatağı çeşitlerinde üretici garantisiyle satın alabileceğiniz ürünler, her zaman memnuniyetinizi sağlayacaktır.
Türkiye’nin her yerine gönderilen ürünler, hastanızın anatomisine ve hasta bakıcısının pratik bir şekilde hastanıza yardımcı olmasına olanak sağlamaktadır. Profesyonel hasta yataklarınız hastanelerde, bakımevlerinde ve evlerde kullanabilirsiniz. Motorlu ve motorsuz hasta karyolası çeşitlerimiz, hastanızın yatak yaralarından kurtulmasını sağlar.
Kullanışlı olduğu kadar şık da görünen hasta yataklarımız gibi, havalı yataklar ve yemek masaları da pratik bir yaşam alanı sağlamak için satın alınabilir.
Hasta Karyolası Fiyatları
Kredi kartına taksitle satın alınabilen hasta yatakları aynı zamanda kiralanabilmektedir. Bu yüzden ekonomik açıdan hesaplıdır. Yatak ve karyolalarda çeşitlilik arttıkça, fiyat da artış göstermektedir.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):