Gönderen Konu: Leyla Erdoğan - Ale's Güzellik  (Okunma sayısı 110 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı osman75

  • *****
  • İleti: 64
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: osman gülmez
  • Akademik: Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi
  • Bölüm: bilişim
Leyla Erdoğan - Ale's Güzellik
« : 02 Mayıs 2017, 17:23:17 »


Yaşadığımız çağda kadınların baş edemediği dertlerden biri olan cilt bakımı, selülit bakımı tedavisinde ve bölgesel incelme alanında etkili ve verimli bir teknik olan AWT teknolojisi de Ale's Güzellik Salonunda müşterilerinin hizmetinde. Vücudunuzu önemseyecek ve değer verecek bakıma kavuşacaksınız. Zayıflama artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Ankara Cilt Bakımı, Zayıflama, bölgesel incelme, awt, lenf direnaj konusunda artık çok önde.

*Acoustic Wave Therapy, yani Akustik Dalga Terapisi olarak adlandırılan teknik ile vücudunuzda özelliğini yitirmiş dokularınızın 6-10 cm derinliğe kadar gönderilen güçlü mekanik dalgalar sayesinde dokularınızın onarımını sağlar.

Cildinizin dokusunu tazeleyerek , cildinizin eski canlılığını , ipeksiliğini ve gerginliğini tekrar kazandıran AWT tekniği sayesinde selütlerinizden kurtulurken aynı zamanda yağ dokularını parçalayarak kaybetme özelliği ile bölgesel incelmenize yardımcı olur.

Vücut bakımı profesyonel uzmanlar tarafından yapıldığında fayda sağlar. Aynı zamanda Zayıflama düşüncesinde olan her kişi için ayrı bir program uygulanır. Selülit bakımı yaz aylarına girilmeden yapılması uzmanlarca önerilir.

Dış faktörler ve yaşlanma gibi sebeblerle vücudumuzun en dış tabakasını oluşturan cildimiz en çok yıpranan ve aynı zamanda en hassas bölgemiz olarak ön plana çıkmaktadır.

Salonumuzda uzman eller tarafından cilt yapınıza göre yapılacak işlem profesyonel ürünlerle uygulanacak medikal cilt bakımı işlemiyle cildiniz eski ipeksiliğine , tazeliğine ve calılığına kısa süre içinde kavuşacak.

Medikal Cilt Bakımı Yaşa bağlı olarak cildinizde ortaya çıkacak bozulmaları minimum seviyeye indirir. Aynı zamanda nitelikli ve doğru malzemelerle uygulandığı vakit ciltteki bozulmaları ortadan kaldıran Medikal Cilt Bakımı sayesinde cildinizin eski ipeksiliği , göz kamaştırıcılığı ve ışıltısını sizlere geri getireceğimize garanti ederiz.

Kırışıklar ve ciltte meydana gelen sivilce ve akne sorunları gibi önemli problemlerin oratadan kalkmasında ve aknenin oluşmasını engellemesinde önemli bir yerde olan Cilt Bakımı , son zamanlarda kadınların gündelik hayatının vazgeçilmezi haline geldi.

Cilt Bakımı konusunda en yanlış ve yaygın olan inanç , cilt bakımını yalnızca cilt problemi yaşayan kişilerin yaptırması gerektiği inancıdır. Oysa ki ciltte bozulmalar ortaya çıkmadan yapılan işlemler sayesinde önlem alınmış olunuyor ve cilt problemlerinin yaşanmasının önüne geçiliyor.

Tüm kadınlar, her zaman her ortamda bakımlı ve güzel olmak ister. Her kadının, güzel ve bakımlı görünmesinde en önemli faktörlerden bir tanesi de doğru ve güzel bir makyajdır. Özellikle metropol şehirlerde, çalışan kadınların yoğun ve koşturmalı geçen günlerinde vakit sıkıntısı yaşadıkları için kalıcı makyaj konusunda fazla şanslı değillerdir. İşe başlama saatlerine yetişme telaşı ile acele olarak yapılan bir makyajın ardından ve gün içerisinde yine acele bir şekilde tazelenen makyajlar kadınların en büyük derdidir.

Protokol, toplantı, düğün, nişan ve buna benzeri özel günlerde işin uzmanı tarafından yapılan makyaj kadınları kendini özel hissettirmenin yanı sıra değerlerine farkındalık kattıkları için daha eğlenceli bir hale geliyor. Fakat bu özel günler de yapılan profesyonel makyajlar uzun bir zamana yayılamıyor malesef.

Modern zamanla beraber çalışan kadının zamanını tasarruflu kullanmak zorunda kalması, koşturmalı ve hızlı geçen zaman diliminin içerisinde kadınların en büyük sıkıntılarından biri de makyaja istedikleri vakti ayıramamaları geliyor. Kadınların büyük bir kısmı usta bir el tarafından hazırlanmış olan bir davette bütün gözlerin üzerinde olduğunu dile getirirken bir sonra ki gün ise evde kendi yapmak zorunda kaldığı makyajla gittiği bir davette aynı izlenimi yaratamadığından şikayetçi olabiliyor.

Yaşadığımız çağda teknoloji büyük bir süratle ilerlerken ve sürekli yenilenen bu teknolojik gelişmelerin olağan görüldüğü bir zamanda , kuşkusuz ki kadınlarda düşünülmüştür. Kadınların arzu ve isteklerini karşılayacak teknolojik çalışmalar da son sürat ilerlemektedir.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):