Gönderen Konu: Kedi ve Köpeğinizin İçin En kaliteli Mamalar  (Okunma sayısı 44 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bazkriz

  • *****
  • İleti: 108
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: baz kriz
  • Akademik: Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
Herkesin İçinde Mutlaka Bir Hayvan sevgisi mutlaka ki mevcut Kimimiz kedi severiz, kimimiz köpek severiz. Hatta kimi insanlar abartarak yaban hayattaki vahşi olan timsah, aslan gibi yırtıcı hayvanları besliyorlar. Toplum olarak kedi ve köpeği bir başka severiz ve besleriz. Kedi ve köpek beslemelerimizde mutlaka sağlıklı olması için https://www.tarzmama.com/ web sitesini ziyaret ederek sağlıklı besleme yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Köpek maması ile kopeklerinizi daha sağlıklı besleye bilir. Köpeğinizle birlikte geleceğe sağlıklı adımlar atabilirsiniz. Sadece kendi köpeğiniz için değil sokak hayvanlarına bağış yaparak sokak hayvanlarının daha sağlıklı büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sokak hayvanlarına gönül veren tarz mama tüm bağışlarınız için oluşturduğu kampanya ile sokak hayvanlarının günlük, haftalık hatta yıllık yiyecek ihtiyacını karşılayarak on binlerce sokak hayvanlarının yaşamasına olanak sağlıyor.

Tarz mama web sitesi üzerinde en kaliteli köpek ve kedi mamasına ulaşabilir. Gerekli gördüğünüzde sokak hayvanlarına mama bağış yapabilirsiniz. Sizin bir bağışınızla yüzlerce sokak hayvanına sahiplik edebilirsiniz.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):