Gönderen Konu: İş Makinesi Ehliyeti  (Okunma sayısı 107 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bazkriz

  • *****
  • İleti: 108
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: baz kriz
  • Akademik: Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
İş Makinesi Ehliyeti
« : 27 Nisan 2017, 18:04:04 »
İş makinası ehliyeti veren sürücü kurslarının hepsi yeterli düzeye sahip olamayabiliyor. Kurslarda çalışan eğiticilerin bu sınıftaki araçlar hakkında yeterli bilgiye sahip olmaması veya yeterli aracın bulunmaması bazı sürücü kurslarında verilen eğitimlerin yetersiz kalmasına neden oluyor. Ancak Ümraniye Sürücü Kursu olarak faaliyet gösteren Ask sürücü kursu ise tüm sınıflarda olduğu gibi G sınıfı ağır iş makineleri sınıfında ki ehliyetleri de tam anlamı ile yetişmiş kişilere vermektedir.

    
    Forklift ehliyeti firmanın verdiği iş makinesi ehliyetlerindendir. Ehliyet kursunda verilen eğitimler pratik ve uygulamalı olarak iki aşamada forklift araçları ile ve dersliklerde öğretmen eşliğinde yüksek bir performans ve kalite ile verilmektedir. Forklift kullanmayı bilsin veya bilmesin her kursiyerin bu kurslardan bu araçları kullanarak ayrılması garanti edilmektedir.
     Ehliyet türleri arasında en farklı ve en dikkat çekici ehliyet türü kule vinç ehliyeti olarak bilinmektedir. Farklı bir konsept ve bilgi gerektiren vinçlerin kullanılması için alınması gereken ehliyetlerin verilmesinde de profesyonel kadro ve personeli ile başarılı kurs faaliyetleri yürüten Ask Ümraniye Ehliyet kursu, süresinde başvuran tüm kursiyerlerine uygun fiyatlarda cazip imkânlarla hak ettikleri ehliyetlerini vermektedir.
http://ismakinasiehliyeti.netEtiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):