Gönderen Konu: IMC Sigorta Brokerliği  (Okunma sayısı 129 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı osman75

  • *****
  • İleti: 64
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: osman gülmez
  • Akademik: Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi
  • Bölüm: bilişim
IMC Sigorta Brokerliği
« : 23 Mart 2017, 11:49:49 »


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, tercih edeceğiniz sigorta şirketinin uygulamalarına göre yıllık 8 yada 10 muayene hakkı sağlar.

Anlaşmalı özel hastanelerin SGK ile anlaşmalı bölümlerinden yararlanabilmek için, tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olduğunu söylemeniz yeterlidir. Muayene, tahliller ve gerektiğinde yatış-ameliyat gerektiren sağlık harcamalarınız %100 Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamındadır. Kredi kartıyla taksitle ödeyebilir, eşiniz ve çocuklarınızla birlikte sigortalandığınızda onlara sağlayacağınız bu önemli güvenceyle birlikte aile indiriminden yararlanabilirsiniz. Üstelik Devlet tarafından  tamamlayıcı sağlık sigortasına sağlanan vergi avantajı desteği ile, ödediğiniz sigorta primlerinizin %15’ini iş yeriniz aracılığı ile geri alabilirsiniz. Böylece tamamlayıcı sağlık sigortası için yapacağınız ödemenin önemli bir bölümünü geri almış olursunuz.

Hamile anne adayları,  artık tamamlayıcı doğum  sigortasına başvurabilir. Böylece, muayeneler, tahliller ve doğum için yapacakları harcama, doğum sigortası ile %100 karşılanır. Anlaşmalı özel hastanelerde ek ödeme yapmaz, SGK farkı vermek zorunda kalmazsınız. Doğum  Sigortası’na hamileliğinizin ilk haftalarında başvurabilirsiniz. İlk muayenenizden itibaren  bir  bekleme süresi olmadan   tahlil ve tetkiklerinizi Doğum Sağlık Sigortası karşılar. Siz sigorta şirketine ödemelerinizi 9 taksitle kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Devlet tarafından sağlanan vergi avantajı ile Doğum Sigortası’na ödediğiniz paranın %15’ini iş yeriniz aracılığı ile geri alabilirsiniz. Medical Park Ankara, Medicana International Ankara, Liv Hospital, Bayındır, Memorial, HRS, Akropol Hastanesi gibi bir çok hastane için farklı teminatlarla sunulan Doğum Sigortası için hemen bilgi alın.

http://www.tamamlayicisagliksigortasi.netEtiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):