Gönderen Konu: HARDLİNE  (Okunma sayısı 179 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı osman75

  • *****
  • İleti: 64
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: osman gülmez
  • Akademik: Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi
  • Bölüm: bilişim
HARDLİNE
« : 14 Mart 2017, 01:20:23 »


Türkiye’nin ilk sporcu gıda markası olarak 2003 yılında hizmet vermeye başlayan Hardline, dünya çapında iş yapan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip kaliteli bir firmadır. Ürünlerini tamamen sağlıklı koşullar altında ve ileri teknoloji ile üretmekte olan Hardline, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı almış güvenilir bir firmadır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak çalışan Hardline firması, Türkiye’nin sporcu beslenme ürünleri alanında ilk ve tek Ar – Ge laboratuvarını açmıştır. Bu laboratuvarda yüksek kalitede üretim yapan Hardline firmasının üretimini yaptığı hiçbir üründe domuz yağı ve katkısı bulunmamaktadır.
Hardline firması, spor ve ağırlık çalışmaları ile uğraşan hemen herkesin ihtiyacı olan sporcu besinlerinin üretimini yapmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Hardline ürünlerinin içerisinde yer alan Whey proteinleri helal sertifikalı ürünlerdir. Peynir altı suyunun saflaştırılması ile elde edilen Whey proteinleri, hemen her ürününün içerisinde yer almakta olup yüksek protein elde etmek için kullanılır. Bitkisel kaynaklardan üretilip Hardline ürünlerinde kullanılan aminoasitler de helal sertifikasına sahiptir. Kapsül ürünlerinde kullanılan jelatinler ise sığır jelatinidir.
Hardline firması,  Whey 3 matrix,  Vmax ve Hardline Hipro olmak üzere 3 çeşit protein tozu üretmektedir. Whey 3 matrix protein tozu, zengin BCAA karışımının üzerine 300 mg oranında Kreatin Monohidrat içermektedir.
 L–Karnitin, Hardline Glucosamine, Burner ve Nox2 özellikle kilo ermek isteyen kişiler için üretilmiş ürünlerdir. Kreatin,  cla, burner nox 2 ve Bcaa sık tüketimi yapılan Hardiline sporcu besinleridir.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):