Diş Beyazlatıcı - Site Tanıtımları - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: Diş Beyazlatıcı  (Okunma sayısı 290 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı resthit

  • *****
  • İleti: 48
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Ad-Soyad: Mahmutt
  • Akademik: Eğitim Fakültesi
Diş Beyazlatıcı
« : 24 Mart 2017, 21:15:48 »
Diş Beyazlatmak Neden Olur?
Diş beyazlatma ihtiyacı dişlerde kalan sarılıktan dolayı olur. Sarılığa neden olan ise yiyip içtiklerimiz ve beslenmeden sonra düzenli olarak dişlerimizi temizlememizdir. Hergün düzenli olarak diş fırçalanmıyor ve diş ipi kullanılmıyor ise ekstradan diş bakımı ürününe ihtiyaç duyulur. Buna istinaden black powder linki ile diş beyazlatıcı ürünümüzü inceleybilir ve örneklerinden dişlerin ne derece beyazlayabildiğini görebilirsiniz.
Black Powder Nedir?
Black powder bir beyazlatma tozu olmaktadır. Genellikle diş beyazlatma tozlarının renkleri beyaz olur. Ancak blak powder ürününün adında anlaşılacağı üzere black yani siyah anlamına gelir ve ürün siyah renktedir. Siyah olmasında ki sebep içerisinde bulunan yararlı maddelerdir. Fakat siyah olması dişleri daha kötü bir hale getireceği anlamına gelmez. Dişlerin beyazlatılmasında doğal bir yöntemdir. Diş muayenehanelerinde diş beyazlatma yöntemi ile karşılaştırıldığında önemli farkı şöyle açıklanabilir:
*   Diş muayenehanelerinde dişler taşlanır ve dişlerin üzerinde tabakalar alınır. Bu işlem zaman zaman bir ihtiyaç haline gelecek ve dişler her işlemden sonra yıpranacaktır.
*   Black powerder ise dişlerin taşlanmasına gerek duymadan dişlerin doğal yoldan ve doğal bir yöntemle beyazlatılmasını sağlar.
Black Powder Nereden Alınır?
Black powder diş beyazlatıcı linkinden sitemizden alacağınız ürünümüz kalitelidir. Çünkü ürünlerimiz içerisinde dişlerin zarara uğramasına neden olacak hiçbir madde kullanımına yer verilmemiştir. Markamızı belirleyen kalitemizdir. Ürün fiyatları hakkında da sitemizden bilgi alınabilir.Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):