Çağdaş Kız Öğrenci Apartı-MERKEZ - Kız Yurdu - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: Çağdaş Kız Öğrenci Apartı-MERKEZ  (Okunma sayısı 2458 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı robot

  • *
  • İleti: 8
  • http://omuforum.net/
    • Profili Görüntüle
  • Bölüm: 19 Mayıs Üniversitesi
Çağdaş Kız Öğrenci Apartı-MERKEZ
« : 16 Ekim 2015, 21:50:14 »

Eminim ki bugüne kadar birçok yurt\apart tanıtım cümleleri okumuşsunuzdur. Ama bu defa okuyacaklarınız, herhangi bir reklam ajansı yahut bizzat yurt\apart sahibine ait değildir. Okuyacaklarınız içinde uzun yıllar yaşamış olan bir sakininin hakiki hisleri ve düşünceleridir.

Bir şeylere ulaşmak, hayallerinize yaklaşmak ve kendini en iyi biçimde yetiştirmek amacıyla yola çıktığınız üniversite yıllarınız boyunca ihtiyacınız olan en temel şey bütün bunları gerçekleştireceğiniz uygun bir ortamı bulabilmektir. Neticede evinizden ayrılmışsınızdır ve doğal olarak ilk olarak arayacağınız şey size güzel ve huzurlu bir ev ortamını sunan bir mekan olacaktır. Kalacağınız yer, ancak böyle bir yer olduğu sürece, sadece dört yılınızı geçireceğiniz sıradan bir yer olmanın çok ötesine geçerek, her tarafını anılarınızla doldurduğunuz, gerçek manasıyla kendisine ait olduğunuzu hissedebileceğiniz bir eve, daha doğrusu bir yuvaya dönüşebilir.  Sekiz yıldır içinde yaşadığım Çağdaş Kız Öğrenci Apart'ı bu anlamda benim için tam bir yuva olmuştur.(Sekiz yıl diyorum, çünkü 4 yıllık lisans eğitimim üzerine master ve şimdi devam etmekte olduğum doktora eğitimim de eklenmiştir.) Bunda evin sıcaklığı, şirinliği, rahatlığı ve sunduğu güven ortamı kadar sizinle bir apart sahibesinden çok ötede sıcak bir ilişki kuran anlayışlı, halden anlayan, daha da önemlisi eğitimimi ve kendi kişiliğimi her açıdan geliştirmemi son derece destekleyen bir anne/abla şefkati ile karşılaşma şansını yakalamış olmam da etkili olmuştur.
 
Daha önce de belirtmeye çalıştığım gibi, eğer herhangi bir yurt\apart kataloğunda yahut blogunda yazan cümlelerden ziyade o yurtta\apartta uzun yıllar kalmış birisinin sesine kulak vermek istiyorsanız bu apartı görmenizi ve sahipleriyle tanışmanızı tavsiye ederim.

Adres: Necati Efendi Sokak 100.Yıl Bulvarı No:62 Belediye Arkası, 55000 Samsun, Turkey
Telefon: 05055018250
E-posta: cagdaskizyurdu@gmail.com
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2015, 18:55:32 Gönderen: GameLear »


Omü Forum Sosyal Ağlarımız..

Facebook-İstagram-Twitter-Linkedin

Etiket:
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):