Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
91
SORU-CEVAP / Ynt: Bütünleme Sınavları
« Son İleti Gönderen: GameLear 27 Mayıs 2017, 13:47:51 »
üniversite öğrencileri genelde bunu bilirde ondan şaşırttı beni bian üniversite öğrencisi olmadan sınava girmek istediğiniz gibi geldi ::::::) ekstra bir şey yapmanıza gerek yok listede  büte kalanlar açıklanmaz genelde sadece büt sınav tarihleri açıklanır sınava girdiğinizde adınız listede olur genelde ve girdiğinize dair imza atarsınız.
92
SORU-CEVAP / Ynt: Bütünleme Sınavları
« Son İleti Gönderen: moltres 26 Mayıs 2017, 21:03:08 »
Üniversitenin öğrencisi olmasam zaten sınavla ne işim olur kardeş :D Diyelim ki bir dersin notu DC geldi, o dersten büt sınavına girmek için ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu? Giriş belgesi almak veya başvuru yapmak gibi. Yoksa sınava girecek olanların listesi falan mı açıklanıyor?
93
SORU-CEVAP / Ynt: Bütünleme Sınavları
« Son İleti Gönderen: GameLear 26 Mayıs 2017, 20:44:03 »
üniversiteye kayıtlı değilseniz yani üniversite öğrencisi değilseniz giremessiniz
94
SORU-CEVAP / Ynt: Bütünleme Sınavları
« Son İleti Gönderen: moltres 26 Mayıs 2017, 19:06:17 »
Sınava giriş belgesi falan veriliyor mu ya da başvuru gerekiyor mu?
95
SORU-CEVAP / Ynt: Bütünleme Sınavları
« Son İleti Gönderen: GameLear 26 Mayıs 2017, 17:53:43 »
bütünleme sınavlarına okduğunuz üniversitede finallarde başarısız olursanız size 1 hak da tanınır bunada bütünleme sınavı denir. Finallerde başarısız olduğunuz zaman sınava girmeye hak kazanırsınız :)
96
SORU-CEVAP / Bütünleme Sınavları
« Son İleti Gönderen: moltres 26 Mayıs 2017, 14:30:57 »
Arkadaşlar bütünleme sınavlarına her isteyen girebiliyor mu? Eğer giremiyorsa, kimlerin gireceği ne zaman ve nerede duyuruluyor?
97
Site Tanıtımları / Bir ilki gerçekleştiriyoruz. Dünya'da Belki İlk.
« Son İleti Gönderen: bursadanerede 24 Mayıs 2017, 11:27:58 »
Yerel ve pilot olarak belirlediğimiz ve hiç kimseden bir destek almadan kendi imkanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz ve işleyiş tarzıyla Dünya'da bir ilk olan firmaları doğru konumda bulunmalarını sağlama ve doğru bilgilerini internet ortamına aktarmak için, yerel üretken şehirleri kalkındırmak, dijital dünyada daha ulaşılabilir, daha aktif bir görünüm ile şehri daha ilerilere götürmek adına başlatığımız projemizi sizlere sunmaktan gururluyuz.

4 Arkadaş çıktığımız bu yolda 4 tablet ile 2 ayda 1900 firmayı ziyaret ederek kayıt işlemini sağladık. Doğru konumlarını güncelledik ve firmalara verdiğimiz üyelik sistemiyle hiç bir ücret almadan onlara bir websitesi sağlamış bulunmaktayız.

Yayınlamamızın amacı, projemizin fikri mülkiyet hakları korunmaktadır. Hiç bir şekilde içerik ve aynı şekilde faaliyete geçirilmemesi için yine kendi imkanlarımız ile çabalıyoruz. Pilot bölgemiz  Bursa'dır fakat ne kadar projemizi anlatmak için Bursa Valiliğine,  Bursa Esnaf Sanatkarlar odasına, Bursa Sanayi ve Ticaret odasına randevu başvuru yapsakta, Kosgeb başvurusu ve kişilere bir email göndersekte hiç bir geri dönüş alamadığımızı belirtmek isteriz.

Her gün genişletiyor, her gün güzelleştirmeye çalışıyoruz, maddi manevi gücümüzle...
Her tablet aldığımızda bir çalışma arkadaşımız daha oluyor, böylelikle bir nebze de olsa işsizliği önlemek içinde çabalıyoruz.

Daha öncesini bilemeyiz ama Biz Türkler istersek her şeyi başarırız.

Projemizin adresi : Bursa

Proje genel bilgisi:  Biz Kimiz
98
Site Tanıtımları / İnstagram Takipci Sitesi 500 kredi
« Son İleti Gönderen: ternerov 16 Mayıs 2017, 21:28:45 »
İnstagram takipci ve beğeni hizmeti veren sitemiz 500 kredi olarak tanimlanmiş olup sizlere hizmet etmekdedir.500 kredi ile Takipci , Beğeni, gönderebilirsiniz.

instamon.net
99
Site Tanıtımları / Ses Yalıtım Malzemeleri
« Son İleti Gönderen: aksaak 16 Mayıs 2017, 09:39:27 »
Ses izolasyonu uygulamalarının bir vazgeçilmez yeri de tabi ki evlerdir.Rahat bir uyku çekmek,hiç kaçırmadığınız bir diziyi rahat sessiz bir ortamda izlemek,takımınızın maçını komşulardan şikayet almadan izlemek istiyorsanız bunun tek çözümü ses izolasyonu evinizde uygulatmak.Veya üst kattaki komşunuza misafir geldiğinde oluşan o gürültüden kurtulmanın yolu tavana ses izolasyonu yaptırmak.Neden ses izolasyonu için bu kadar ısrar ediyoruz ?

Ses basit bir şey gibi görülse de aslında zaman geçtikçe sağlığa zarar verecek bir hale gelebilir.Ses izolasyonu fiyatları yapılan uygulama alanı için bile değişebilir.Ses izolasyonu uygulamaları için çeşitli ses izolasyon malzemeleri bulunmaktadır.Bazı ses izolasyon malzemeleri hem ses hemde ısı yalıtımı içinde kullanılabilmektedir.

Evlerde yapılan ses izolasyon uygulamaları sayesinde dışarıdan gelen sesler ortama geçişte engel olacaktır. Ses karmaşalarını sizden uzak tutacak bu uygulamalar ile daha kaliteli bir ortam elde edebileceksiniz. Evlerde yapılan ses izolasyonu uygulamaları ile hem siz komşularınızın gürültüsünden hemde komşularınız sizin gürültünüzden kurtulmuş olur.

ses yalıtım malzemeleri ses izolasyon malzemeleri ses yalıtımı
100
VİP Site Tanıtımları / otomatik sigara sarma makinesi
« Son İleti Gönderen: SunSet 08 Mayıs 2017, 23:07:39 »
sigara sarma makinesi

Tütün sarma işlemleri son yıllarda oldukça fazla artış gösterirken, elbette ki bu durumda tercih edilecek olan makinelerde de çeşitlere ulaşmak mümkündür. Sizlere bu yazımızda, sigara sarma makinası kapsamında sunulan bazı ürünlerden bahsetmemiz gerekiyorsa eğer, elbette ki hem tercih edilmesinde dikkat edilecek hususlar hem de bunun yanı sıra çalışma sistemlerine yer veremiz gerekmektedir. Bu bilgilere aşağıda yer alan başlıklar altından ulaşabilirsiniz.

Nemli ve kuru tütün


Genel olarak sarım yapılacak olan tütünün nem miktarının ayarlanması en doğrusudur. Hem içim zevki için hem de tütün sarma makinelerinin kullanım ömrünü uzatmak adına, ideal nem oranı sağlanması gerekiyor. Fakat hem nemli hem de kuru tütün saran cihazlar ile birlikte sorun ortadan kaldırılıyor. Her ne kadar sarım mümkün olsa da, dikkat etmeniz gerekiyor ki çok aşırı nemli olan tütünün içimi zor olacaktır. Bundan dolayı yine de sizlerin nem oranları sağlamanız daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Otomatik sarım


İlk etapta, manuel cihazlar gündemdeydi. Fakat artık yapılan gelişimler ile birlikte elektrikli tütün sarma makinası otomatik sarım imkânı vermesinden dolayı kullanıcılar bu yöne eğilim gösterdi. Sizlere bahsettiğimiz elektrikli makineler ise saatte 150 adet sigara sarabildiği gibi, yine teknik özellikleri bakımından yüksek, tam otomatik cihazların saatte 500-600 adet sigara sarması da mümkün olmaktadır. Hatta tam otomatik cihaz tercih edildiğinde, tüm ayarlar yapıldıktan ve filtre, tütün hazneleri doldurulduktan sonra hiçbir şekilde manuel işlem yapmadan sarım yapmakta mümkün olmaktadır. Fakat bu cihazların ücretleri oldukça yüksek olmasından dolayı genel olarak web adresimizde sizlere yarı otomatik ürünler hakkında bilgiler sunuyoruz.

Ürün seçimlerinde elbette ki satı sonrası destek önemli olurken, bu konuda da bizlerden destek alabilir, sizlere sunduğumuz içeriklere göz atabilirsiniz.


Sayfa: 1 ... 8 9 [10]