Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
91
SORU-CEVAP / Bütünleme Sınavları
« Son İleti Gönderen: moltres 26 Mayıs 2017, 14:30:57 »
Arkadaşlar bütünleme sınavlarına her isteyen girebiliyor mu? Eğer giremiyorsa, kimlerin gireceği ne zaman ve nerede duyuruluyor?
92
Site Tanıtımları / Bir ilki gerçekleştiriyoruz. Dünya'da Belki İlk.
« Son İleti Gönderen: bursadanerede 24 Mayıs 2017, 11:27:58 »
Yerel ve pilot olarak belirlediğimiz ve hiç kimseden bir destek almadan kendi imkanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz ve işleyiş tarzıyla Dünya'da bir ilk olan firmaları doğru konumda bulunmalarını sağlama ve doğru bilgilerini internet ortamına aktarmak için, yerel üretken şehirleri kalkındırmak, dijital dünyada daha ulaşılabilir, daha aktif bir görünüm ile şehri daha ilerilere götürmek adına başlatığımız projemizi sizlere sunmaktan gururluyuz.

4 Arkadaş çıktığımız bu yolda 4 tablet ile 2 ayda 1900 firmayı ziyaret ederek kayıt işlemini sağladık. Doğru konumlarını güncelledik ve firmalara verdiğimiz üyelik sistemiyle hiç bir ücret almadan onlara bir websitesi sağlamış bulunmaktayız.

Yayınlamamızın amacı, projemizin fikri mülkiyet hakları korunmaktadır. Hiç bir şekilde içerik ve aynı şekilde faaliyete geçirilmemesi için yine kendi imkanlarımız ile çabalıyoruz. Pilot bölgemiz  Bursa'dır fakat ne kadar projemizi anlatmak için Bursa Valiliğine,  Bursa Esnaf Sanatkarlar odasına, Bursa Sanayi ve Ticaret odasına randevu başvuru yapsakta, Kosgeb başvurusu ve kişilere bir email göndersekte hiç bir geri dönüş alamadığımızı belirtmek isteriz.

Her gün genişletiyor, her gün güzelleştirmeye çalışıyoruz, maddi manevi gücümüzle...
Her tablet aldığımızda bir çalışma arkadaşımız daha oluyor, böylelikle bir nebze de olsa işsizliği önlemek içinde çabalıyoruz.

Daha öncesini bilemeyiz ama Biz Türkler istersek her şeyi başarırız.

Projemizin adresi : Bursa

Proje genel bilgisi:  Biz Kimiz
93
Site Tanıtımları / İnstagram Takipci Sitesi 500 kredi
« Son İleti Gönderen: ternerov 16 Mayıs 2017, 21:28:45 »
İnstagram takipci ve beğeni hizmeti veren sitemiz 500 kredi olarak tanimlanmiş olup sizlere hizmet etmekdedir.500 kredi ile Takipci , Beğeni, gönderebilirsiniz.

instamon.net
94
Site Tanıtımları / Ses Yalıtım Malzemeleri
« Son İleti Gönderen: aksaak 16 Mayıs 2017, 09:39:27 »
Ses izolasyonu uygulamalarının bir vazgeçilmez yeri de tabi ki evlerdir.Rahat bir uyku çekmek,hiç kaçırmadığınız bir diziyi rahat sessiz bir ortamda izlemek,takımınızın maçını komşulardan şikayet almadan izlemek istiyorsanız bunun tek çözümü ses izolasyonu evinizde uygulatmak.Veya üst kattaki komşunuza misafir geldiğinde oluşan o gürültüden kurtulmanın yolu tavana ses izolasyonu yaptırmak.Neden ses izolasyonu için bu kadar ısrar ediyoruz ?

Ses basit bir şey gibi görülse de aslında zaman geçtikçe sağlığa zarar verecek bir hale gelebilir.Ses izolasyonu fiyatları yapılan uygulama alanı için bile değişebilir.Ses izolasyonu uygulamaları için çeşitli ses izolasyon malzemeleri bulunmaktadır.Bazı ses izolasyon malzemeleri hem ses hemde ısı yalıtımı içinde kullanılabilmektedir.

Evlerde yapılan ses izolasyon uygulamaları sayesinde dışarıdan gelen sesler ortama geçişte engel olacaktır. Ses karmaşalarını sizden uzak tutacak bu uygulamalar ile daha kaliteli bir ortam elde edebileceksiniz. Evlerde yapılan ses izolasyonu uygulamaları ile hem siz komşularınızın gürültüsünden hemde komşularınız sizin gürültünüzden kurtulmuş olur.

ses yalıtım malzemeleri ses izolasyon malzemeleri ses yalıtımı
95
VİP Site Tanıtımları / otomatik sigara sarma makinesi
« Son İleti Gönderen: SunSet 08 Mayıs 2017, 23:07:39 »
sigara sarma makinesi

Tütün sarma işlemleri son yıllarda oldukça fazla artış gösterirken, elbette ki bu durumda tercih edilecek olan makinelerde de çeşitlere ulaşmak mümkündür. Sizlere bu yazımızda, sigara sarma makinası kapsamında sunulan bazı ürünlerden bahsetmemiz gerekiyorsa eğer, elbette ki hem tercih edilmesinde dikkat edilecek hususlar hem de bunun yanı sıra çalışma sistemlerine yer veremiz gerekmektedir. Bu bilgilere aşağıda yer alan başlıklar altından ulaşabilirsiniz.

Nemli ve kuru tütün


Genel olarak sarım yapılacak olan tütünün nem miktarının ayarlanması en doğrusudur. Hem içim zevki için hem de tütün sarma makinelerinin kullanım ömrünü uzatmak adına, ideal nem oranı sağlanması gerekiyor. Fakat hem nemli hem de kuru tütün saran cihazlar ile birlikte sorun ortadan kaldırılıyor. Her ne kadar sarım mümkün olsa da, dikkat etmeniz gerekiyor ki çok aşırı nemli olan tütünün içimi zor olacaktır. Bundan dolayı yine de sizlerin nem oranları sağlamanız daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Otomatik sarım


İlk etapta, manuel cihazlar gündemdeydi. Fakat artık yapılan gelişimler ile birlikte elektrikli tütün sarma makinası otomatik sarım imkânı vermesinden dolayı kullanıcılar bu yöne eğilim gösterdi. Sizlere bahsettiğimiz elektrikli makineler ise saatte 150 adet sigara sarabildiği gibi, yine teknik özellikleri bakımından yüksek, tam otomatik cihazların saatte 500-600 adet sigara sarması da mümkün olmaktadır. Hatta tam otomatik cihaz tercih edildiğinde, tüm ayarlar yapıldıktan ve filtre, tütün hazneleri doldurulduktan sonra hiçbir şekilde manuel işlem yapmadan sarım yapmakta mümkün olmaktadır. Fakat bu cihazların ücretleri oldukça yüksek olmasından dolayı genel olarak web adresimizde sizlere yarı otomatik ürünler hakkında bilgiler sunuyoruz.

Ürün seçimlerinde elbette ki satı sonrası destek önemli olurken, bu konuda da bizlerden destek alabilir, sizlere sunduğumuz içeriklere göz atabilirsiniz.


96
VİP Site Tanıtımları / Termal Su Geçirmez Mest Çorap ve zayıflama taytı
« Son İleti Gönderen: SunSet 08 Mayıs 2017, 22:56:58 »
               

Kış aylarında abdest almak elbette ki soğuk su ile bir hayli zor. Bundan kaynaklı olarak ‘’ Diyanet İşleri Bakanlığı ‘’ tarafından da onaylanmış olan termal mest çorap ürünleri, üretimde olmasının yanı sıra pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Farklı teknik özelliklere sahip olan bu çorapların ortak özelliği su geçirmez özelliklerinin bulunmasıdır. Neopren kumaş kullanılarak tasarlanmış olurken, su geçirmemesi pek çok kişiye kolay bir kullanım sunmaktadır. Bunun yanı sıra kumaş kalitesi ve kolay kullanımı elbette ki tercih sebeplerinden oluyor.

Ayakkabı içinde rahatsız etmez

Tercih edilen kumaş seçeneği ile birlikte ayakkabı içerisinde rahatsız etmeden rahatlıkla kullanılabilmektedir. Rahat ve esnek yapısı ile sizleri rahatsız etmeden görevini yapacaktır. Elbette ki yine tercih edilecek olan termal mest çorap ürünlerinde orijinal olması ön şart olurken, web adresimiz üzerinden orijinal ve faturalı ürün tercih etmek adına destek alabilirsiniz.

Akıllı tayt ürünleri


Bayanlarımızın fazla kiloları dahilinde bazı şikâyetleri bulunurken, kıyafetlerini giyerken bir takım sorunlar yaşamaktadır. İlk giyildiği andan itibaren sizlere görünüm açısından bir etkisi bulunurken, uzun süreli kullanımlarda ise zayıflama taytı özelliğini sunmaktadır. Zayıflatma etkisi ise içeriğinde yer alan mikro kapsüller dahilinde ortaya çıkmaktadır. Sitemizdeki zayıflama taytı yorumları okumak için sitemizi ziyaret etmeniz gerekiyor.

Mikro kapsüller nedir?


Bahsettiğimiz zayıflatan tayt olarak bilinen ürünlerin kumaşlarına uzun uğraşlar sonucu enjekte edilen kapsüllerdir. Kapsül içerisinde yer alan bitkisel maddeler sayesinde özelliklerinden faydalanmak mümkün oluyor.

Nem dengesini korur

Yine bahsettiğimiz bu ürün, cildinizi güzelleştirmek konusunda da tüketicisine yardımcı oluyor. Nem dengesini korur, cildinizi besler ve güzelleştirir. Fakat dikkat etmek gerekiyor ki, ürünlerin orijinal olanlarından seçim yapmanız gerekiyor. Aksi taktirde sahte ürün seçimlerinde olumsuz etkiler karşınıza çıkabilecektir. Böylelikle web adresimiz üzerinden gerekli özelliklere dikkat ederek, seçimler gerçekleştirebilirsiniz.

97
VİP Site Tanıtımları / Youthair beyaz saç giderici krem
« Son İleti Gönderen: SunSet 08 Mayıs 2017, 22:47:58 »
youthair-krem

Bazı etkenlere bağlı olarak ortaya çıkan saç beyazlığı, genel olarak orta yaş ve üzeri bireylerde görülse de, yine genç yaşta da kendini göstermesi mümkün olabilmektedir. Saça rengini veren melamin adlı pigmentlerin görevini tam olarak yapamaması dahilinde beyazlamalar ortaya çıkmaktadır. Bu pigmentleri güçlendirmek ve harekete geçirmek her zaman daha sağlıklı bir alternatif olacaktır. Eğer ki saçlarınız beyazlıyorsa, saç boyaları kullanmak yerine bahsedeceğimiz youthair saç beyazlık giderici krem kullanımını gerçekleştirerek, daha sağlıklı bir alternatif tercih edebilirsiniz.

Doğal saç rengine kavuşun

Saç boyaları genel olarak fiziksel bir görünümü sağlamak adına kullanılmaktadır. İçeriğinde yer alan zararlı kimyasallar dahilinde saçlar uzun süreli kullanımlarda yıpranmalara, cansız kalmaktadır. Mat görünümlü ve cansız saçlar zamanlar dökülme sorunları ile karşılaşacaktır. Bundan kaynaklı olarak youthair beyaz saç giderici ürünlerini tercih edebilir, doğal saç renginize saçlarınızı besleyerek ulaşabilirsiniz. Daha sağlıklı kullanıma sahip olmasından dolayı tüketiciler bu ürünleri tercih ediyorlar. Eğer ki etkilerini merak ediyorsanız, kullanıcı yorumlarına göz atabilir, daha öncesinden tüketim gerçekleştirmiş olan kişilerin de fotoğraflarına göz atarak, belirtilerinden haberdar olabilirsiniz.

Youthair İçerik bilgisi


İçerik hakkında bilgi sahibi olabilmeniz adına her yazımızda bunları sizler ile paylaşmaktayız. Bu bilgilerin dışında eğer ki aklınıza takıla her hangi bir soru var ise, web adresimiz üzerinde yer alan diğer başlıklarımızdan da bilgilere ulaşabilirsiniz. İçerik hakkında bilgiler aşağıda ki gibi olurken; youthair saç kremi fiyatı hakkında da bilgilere yer vermemiz mümkündür.


• Cetearyl Alkol
• Asetat Kurşun
• Ceteareth-20
• Parfüm
• Su
• Gliserin
• Lanolin
• Wax Emülsifikasyon
• Paraffinum Liquidum
• Kükürt

Youthair Fiyatları hakkında


Fiyatlar, dönem dönem değişiklik göstermesinden dolayı fiyat bilgileri ürün bilgileri altında yer almaktadır. Kampanyalar dahilinde orijinal ürünlerden satın alırken, daha uygun fiyatlar sahip olmanız sizlere ekonomik olarak yardımcı olabilecektir.

98
VİP Site Tanıtımları / Siyah noktalara iyi gelen maske
« Son İleti Gönderen: SunSet 08 Mayıs 2017, 22:38:44 »

Son yıllarda cilt bakım ve cilt temizleme ürünleri pek çok kişi tarafından yaygın olarak tercih edilirken, elbette ki bu kapsamda birbirinden farkı markanın ürününe ulaşabilmek mümkündür. Genel olarak siyah noktalara iyi gelen maske ürünleri, kolay kullanıma sahip olurken, siyah noktaların azaltılması ve ortadan kaldırılması amaçlanarak tüketilmektedir. Kullanımı kolay olan bu ürün, cilt temizlendikten ve gözeneklerin açılmasından sonra uygulandığında, noktaların daha kolay çıkartılmasında yardımcı olacaktır. Krem kıvamında olması da uygulamasını daha basit hale getiriyor.

Yukarıda bahsedilen maskenin yanı sıra, kırışıklık giderici kremler de pek çok kişinin ihtiyaçları arasında. Kırışıklık giderici ve sarkmaları önleyen bir üründen bahsetmek gerekirse, cosmegram instalift krem de oldukça kolay bir kullanıma sahip. Kullanımı hakkında bazı bilgiler verdikten sonra da etkilerinden kısaca bahsederek sizlere yardımcı olalım.

Kırışıklık giderici krem kullanımı


Yine daha sağlıklı ve doğru kullanım için ilk olarak cildin toz, kir ve diğer dış etkenlerden arındırılması gerekmektedir. Böylelikle krem içeriği, ince bir tabaka halinde sürülecek kadar eliniz ile cildinize uygulanabilir. Fakat dikkat etmeniz gerekiyor ki, bir bölgeye kremi uyguladıktan sonra aynı bölge için tekrarının yapılmaması önemlidir. Bunun yanı sıra cosmegram krem uygulandıktan 90 saniye boyunca, eliniz ile dokunmamalı ve cildinizi kıpırdatmamanız gerekiyor. Kullanımı bu şekilde olduğunda pek çok konuda sizlere yardımcı olurken, genel olarak etkileri aşağıda ki gibidir.

Instalift krem etkileri


• Cildinizi daha canlı ve parlak tutmakta yardımcı olacaktır
• Gözaltı torbalarının azaltılmasında ve gizlenmesinde etkilidir
• Pürüzsüz bir cilt için kullanımı mümkündür
• Kaz ayakları ve burun, dudak bölgesinde yer alan istenmeyen çizgilerin giderilmesi amaçlanarak kullanılabilir.

Ürün seçimlerinde dikkat etmek gerekiyor ki, orijinal ve faturalı ürünler her zaman daha sağlıklı kullanımları ortaya çıkaracaktır. Bunun yanı sıra ürünlerin hologramının olmasına dikkat etmek, instalift krem kullanıcıları için önemlidir.

99
VİP Site Tanıtımları / Sihirli Duş Başlığı ile Duş Keyfi
« Son İleti Gönderen: SunSet 08 Mayıs 2017, 21:42:18 »

Son yıllarda teknolojik gelişimler ile birlikte birbirinden farklı modele sahip ürünler tüketicilerine sunulurken, banyolarınız için özel olarak tasarlanan duş başlıklarında da yeni özellikler mevcut. Elbette ki tercih edilen duş başlıklarında modernize edilmiş tasarımlar ne kadar önemliyse, su tasarruflu tasarımlara sahip ürünlerin seçimi de bir o kadar önemlidir. Hem duş keyfini yaşamak, hem % 50 su tasarrufu etmek hem d e modern bir duş başlığı tercih etmek istiyorsanız, relax shower sizlere uygun bir tasarım şeklinde satışa sunuldu.

Masaj keyfi bu duş başlığında


Genel olarak duş başlıklarında yaşadığımız bir takım sorunlar vardır. Su basıncını ayarlamak bazı başlıklarda oldukça zor olabiliyor. Fakat doğru seçilen başlıklarda birkaç kademe ayarı koyularak, istenilen basınç ayarı mümkün oluyor. Daha hafif basınç ile sizlere masaj keyfi sunabilecek bir başlık elbette ki dinlendirici özelliği daha çok olacaktır. Böylelikle web adresimiz üzerinden tercih edebileceğiniz sihirli duş başlığı bu özellikleri sizler ile buluşturabilecektir.

Mineral desteği ile daha sağlıklı


Üretim esnasında 3 farklı mineral ve doğal taşlar ile dizayn edilmiştir. Zeolid, seramik ve illit gibi mineraller kullanılmıştır. Sağlıklı yaşamı desteklemek amacı ile üretilirken, elbette ki modern ve şık olması da tercih sebeplerinden oluyor.

Su baloncuğu oluşturan rahatlatıcı tasarım


Bu özel başlık sayesinde su baloncukları ürün tasarımı ile mümkün oluyor. Böylelikle saçınızı ya da vücudunuzu yıkarken, farklı bir his uyandırırken, dinlenmenizde ve rahatlamanızda yardımcı oluyor. Artık standart başlıklarınızdan sıkıldıysanız bu ürünlerin orijinal ve faturalı olanlarından destek alabilirsiniz.

Standart başlık spirallerine uyumlu


Seçimlerinizde sorun yaşamamanız için standart başlıklar için dizayn edilen spirallere uyumlu üretilmiştir. Böylelikle rahatlıkla seçimlerinizi yaparak, banyonuz ve kendiniz için bir ödül tercih edebilirsiniz.

100
VİP Site Tanıtımları / İnceltirici tayt modelleri Magic wave ve magic slim taytlar
« Son İleti Gönderen: SunSet 08 Mayıs 2017, 21:23:27 »
 

Kilo sorunları pek çok kişinin ortak problemi haline gelmiş olurken, günümüzde bu kapsamda birbirinden farklı ürün kullanımı ön plana çıkmaktadır. Eğer ki artık ağır diyet programlarınızdan sıkıldınız ve günlük aldığınız kalorileri daha hızlı yakmak, yağ depolama durumlarından uzak durmak ve yağ yakıcı özellikleri ile tanışmak istiyorsanız, magicwave sizlereyardımcı olabilecek bir üründür. Peki, bahsedilen bu ürün nedir, nasıl kullanılır ve etkileri nasıl ortaya çıkar biliyor musunuz?

İnceltici tayt nedir?


Normal bir tayt gibi görünse de, kumaş içerisine enjekte edilen mikro kapsüller ile amacı ortaya çıkmaktadır. Mikro kapsülleri içeriğinde bulunduran akıllı bir tayt olarak tanımlanırken, kapsüllerin patlaması ile birlikte cildiniz ile temas eden maddeler, yağ birikimlerini engelliyor, yağ yakıcı imkân veriyor ve bunun yanı sıra cildinizi de nemlendirerek güzel bir görünüm sağlıyor. Sizlerde bu ürünü tercih ederek, artık fazlalıklarınızdan çok daha rahat kurtulabilirsiniz.

Etkileri nasıl ortaya çıkar?


Etkilerinin ortaya çıkması ve fazla kilolarınızdan kurtulmanız için doğru kullanımı oldukça önemlidir. İçeriğinde yer alan kapsüllerin görevini yapması üzerine, kullanım talimatlarına göz atarak magic wave yorumları doğru kullanımını gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kulanım hakkında bilgiler ise aşağıda ki gibidir.

Kullanımı nasıldır?


Normal bir tayt gibi giyilmesi mümkündür. Fakat dikkat etmek gerekiyor ki, etkilerinin tam olarak ortaya çıkabilmesi ve kapsüllerin sizler etkisini sunması için hareket etmek şarttır. Hareket etmek, kesin olarak spor yapmanızı belirtmiyor aslında. Örnek olarak ev işlerinizi yaparken, oturup kalkarken, kısa yürüyüşler yaparken bu taytı kullanmanız içeriğinde yer alan kapsüllerin patlamasına yardımcı olup, etkilerini sizlere sunabilmektedir. Böylelikle magic slim zayıflama taytı gerekli sonuçları sizlere sunmuş olacaktır.

Bahsettiğimiz inceltici tayt ürünlerini tercih ederken, magic wave ürünlerine göz atmanız tavsiyeler arasında yer alıyor.

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]