Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
91
VİP Site Tanıtımları / Siyah noktalara iyi gelen maske
« Son İleti Gönderen: SunSet 08 Mayıs 2017, 22:38:44 »
siyah maske

Son yıllarda cilt bakım ve cilt temizleme ürünleri pek çok kişi tarafından yaygın olarak tercih edilirken, elbette ki bu kapsamda birbirinden farkı markanın ürününe ulaşabilmek mümkündür. Genel olarak siyah noktalara iyi gelen maske ürünleri, kolay kullanıma sahip olurken, siyah noktaların azaltılması ve ortadan kaldırılması amaçlanarak tüketilmektedir. Kullanımı kolay olan bu ürün, cilt temizlendikten ve gözeneklerin açılmasından sonra uygulandığında, noktaların daha kolay çıkartılmasında yardımcı olacaktır. Krem kıvamında olması da uygulamasını daha basit hale getiriyor.

Yukarıda bahsedilen maskenin yanı sıra, kırışıklık giderici kremler de pek çok kişinin ihtiyaçları arasında. Kırışıklık giderici ve sarkmaları önleyen bir üründen bahsetmek gerekirse, cosmegram instalift krem de oldukça kolay bir kullanıma sahip. Kullanımı hakkında bazı bilgiler verdikten sonra da etkilerinden kısaca bahsederek sizlere yardımcı olalım.

Kırışıklık giderici krem kullanımı


Yine daha sağlıklı ve doğru kullanım için ilk olarak cildin toz, kir ve diğer dış etkenlerden arındırılması gerekmektedir. Böylelikle krem içeriği, ince bir tabaka halinde sürülecek kadar eliniz ile cildinize uygulanabilir. Fakat dikkat etmeniz gerekiyor ki, bir bölgeye kremi uyguladıktan sonra aynı bölge için tekrarının yapılmaması önemlidir. Bunun yanı sıra cosmegram krem uygulandıktan 90 saniye boyunca, eliniz ile dokunmamalı ve cildinizi kıpırdatmamanız gerekiyor. Kullanımı bu şekilde olduğunda pek çok konuda sizlere yardımcı olurken, genel olarak etkileri aşağıda ki gibidir.

Instalift krem etkileri


• Cildinizi daha canlı ve parlak tutmakta yardımcı olacaktır
• Gözaltı torbalarının azaltılmasında ve gizlenmesinde etkilidir
• Pürüzsüz bir cilt için kullanımı mümkündür
• Kaz ayakları ve burun, dudak bölgesinde yer alan istenmeyen çizgilerin giderilmesi amaçlanarak kullanılabilir.

Ürün seçimlerinde dikkat etmek gerekiyor ki, orijinal ve faturalı ürünler her zaman daha sağlıklı kullanımları ortaya çıkaracaktır. Bunun yanı sıra ürünlerin hologramının olmasına dikkat etmek, instalift krem kullanıcıları için önemlidir.

92
VİP Site Tanıtımları / Sihirli Duş Başlığı ile Duş Keyfi
« Son İleti Gönderen: SunSet 08 Mayıs 2017, 21:42:18 »
relax-shower

Son yıllarda teknolojik gelişimler ile birlikte birbirinden farklı modele sahip ürünler tüketicilerine sunulurken, banyolarınız için özel olarak tasarlanan duş başlıklarında da yeni özellikler mevcut. Elbette ki tercih edilen duş başlıklarında modernize edilmiş tasarımlar ne kadar önemliyse, su tasarruflu tasarımlara sahip ürünlerin seçimi de bir o kadar önemlidir. Hem duş keyfini yaşamak, hem % 50 su tasarrufu etmek hem d e modern bir duş başlığı tercih etmek istiyorsanız, relax shower sizlere uygun bir tasarım şeklinde satışa sunuldu.

Masaj keyfi bu duş başlığında


Genel olarak duş başlıklarında yaşadığımız bir takım sorunlar vardır. Su basıncını ayarlamak bazı başlıklarda oldukça zor olabiliyor. Fakat doğru seçilen başlıklarda birkaç kademe ayarı koyularak, istenilen basınç ayarı mümkün oluyor. Daha hafif basınç ile sizlere masaj keyfi sunabilecek bir başlık elbette ki dinlendirici özelliği daha çok olacaktır. Böylelikle web adresimiz üzerinden tercih edebileceğiniz sihirli duş başlığı bu özellikleri sizler ile buluşturabilecektir.

Mineral desteği ile daha sağlıklı


Üretim esnasında 3 farklı mineral ve doğal taşlar ile dizayn edilmiştir. Zeolid, seramik ve illit gibi mineraller kullanılmıştır. Sağlıklı yaşamı desteklemek amacı ile üretilirken, elbette ki modern ve şık olması da tercih sebeplerinden oluyor.

Su baloncuğu oluşturan rahatlatıcı tasarım


Bu özel başlık sayesinde su baloncukları ürün tasarımı ile mümkün oluyor. Böylelikle saçınızı ya da vücudunuzu yıkarken, farklı bir his uyandırırken, dinlenmenizde ve rahatlamanızda yardımcı oluyor. Artık standart başlıklarınızdan sıkıldıysanız bu ürünlerin orijinal ve faturalı olanlarından destek alabilirsiniz.

Standart başlık spirallerine uyumlu


Seçimlerinizde sorun yaşamamanız için standart başlıklar için dizayn edilen spirallere uyumlu üretilmiştir. Böylelikle rahatlıkla seçimlerinizi yaparak, banyonuz ve kendiniz için bir ödül tercih edebilirsiniz.

Kaynak : http://www.sigarasarmamakinasi.web.tr/93
VİP Site Tanıtımları / İnceltirici tayt modelleri Magic wave ve magic slim taytlar
« Son İleti Gönderen: SunSet 08 Mayıs 2017, 21:23:27 »
  magic wave

Kilo sorunları pek çok kişinin ortak problemi haline gelmiş olurken, günümüzde bu kapsamda birbirinden farklı ürün kullanımı ön plana çıkmaktadır. Eğer ki artık ağır diyet programlarınızdan sıkıldınız ve günlük aldığınız kalorileri daha hızlı yakmak, yağ depolama durumlarından uzak durmak ve yağ yakıcı özellikleri ile tanışmak istiyorsanız, magicwave sizlereyardımcı olabilecek bir üründür. Peki, bahsedilen bu ürün nedir, nasıl kullanılır ve etkileri nasıl ortaya çıkar biliyor musunuz?

İnceltici tayt nedir?


Normal bir tayt gibi görünse de, kumaş içerisine enjekte edilen mikro kapsüller ile amacı ortaya çıkmaktadır. Mikro kapsülleri içeriğinde bulunduran akıllı bir tayt olarak tanımlanırken, kapsüllerin patlaması ile birlikte cildiniz ile temas eden maddeler, yağ birikimlerini engelliyor, yağ yakıcı imkân veriyor ve bunun yanı sıra cildinizi de nemlendirerek güzel bir görünüm sağlıyor. Sizlerde bu ürünü tercih ederek, artık fazlalıklarınızdan çok daha rahat kurtulabilirsiniz.

Etkileri nasıl ortaya çıkar?


Etkilerinin ortaya çıkması ve fazla kilolarınızdan kurtulmanız için doğru kullanımı oldukça önemlidir. İçeriğinde yer alan kapsüllerin görevini yapması üzerine, kullanım talimatlarına göz atarak magic wave yorumları doğru kullanımını gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kulanım hakkında bilgiler ise aşağıda ki gibidir.

Kullanımı nasıldır?


Normal bir tayt gibi giyilmesi mümkündür. Fakat dikkat etmek gerekiyor ki, etkilerinin tam olarak ortaya çıkabilmesi ve kapsüllerin sizler etkisini sunması için hareket etmek şarttır. Hareket etmek, kesin olarak spor yapmanızı belirtmiyor aslında. Örnek olarak ev işlerinizi yaparken, oturup kalkarken, kısa yürüyüşler yaparken bu taytı kullanmanız içeriğinde yer alan kapsüllerin patlamasına yardımcı olup, etkilerini sizlere sunabilmektedir. Böylelikle magic slim zayıflama taytı gerekli sonuçları sizlere sunmuş olacaktır.

Bahsettiğimiz inceltici tayt ürünlerini tercih ederken, magic wave ürünlerine göz atmanız tavsiyeler arasında yer alıyor.

94
VİP Site Tanıtımları / Miss hair tarak işe yarıyor mu? Şikayet var mı?
« Son İleti Gönderen: GameLear 07 Mayıs 2017, 01:38:36 »
miss-hair-sac-duzlestirici

Teknolojik gelişimler ile birlikte tüketicileri ile buluşturulan ürünlerde elbette ki yenilikler tüm hızı ile devam ediyor. Genel olarak bayanların saç düzleştirici ürünlere duyduğu ilgi gayet açık ortadadır. Fakat yaşanılan sorunlardan dolayı bazı bayanların bu ürünleri tercih ederken dikkat etmesi gereken hususlara da göz atmak her zaman faydalı olacaktır.

Sizlere bu yazımızda, saç düzleştirici tarak hakkında bilgiler vererek, elektriklenmeyi önleyen teknolojiden de bahsedeceğiz.

Miss hair tarak


Son yıllarda ismini oldukça sık duyuran miss hair ürünleri, yine günümüzde de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünler, elektrikli tarak olarak da bilinirken, kolay ısınması ile birlikte müşterilerin ilgi odağı oldu.

Üretilen taraklar, seramik taban ve seramik tarak uçları kullanılarak tasarlanmıştır. ION teknolojisi kullanılarak elektriklenme sorunları ortadan kaldırılırken, plastik kullanımı olmadığından dolayı da daha sağlıklı bir kullanımı ön plana çıkarıyor. Elbette ki plastik malzemeler, ısıdan dolayı çabuk erime özelliği gösterdiğinden dolayı aslında kısmen de olsa tehlikeli olmaktadır. Sizlerde daha güvenli bir kullanım gerçekleştirebilmek üzere, miss hair tarak yorumları ürünlerine göz atabilirsiniz.

Isı ayarı ve LCD kontrol


Yukarıda bahsetmekte olduğumuz miss hair ürünlerinden olan düzleştirici tarak ürünlerinde, ısı ayarı yapılması mümkündür. Bu ısı ayarlarının ise LCD ekranlardan kontrol imkânı bulunmasından dolayı, artık aşırı sıcaklıktan dolayı saçlarınız yanmayacak ve yıpranmaya bağlı olarak kopmalar yaşayamayacaktır. Bu da ürünün tercih sebeplerinden olurken, diğer özellikleri de elbette ki kullanıcıların yüzünü güldürüyor.

360 derece kablo dönme özeliği

Sabit kablo çıkışları genel olarak saç şekillendirici cihazlarının sorunlarından olmaktadır. Sizlere sunulan bu üründe ise, kablo çıkışı 360 derece dönme özelliğine sahip olurken daha kolay kullanımları ortaya çıkarıyor. Gerekli diğer detaylara ürün teknik özellikleri kısmından öğrenebilirsiniz.

95
VİP Site Tanıtımları / Megamax kilo aldırıyor mu?
« Son İleti Gönderen: GameLear 07 Mayıs 2017, 01:32:15 »
megamax-kilo-aldirici

Bazı insanlar kilolu oldukları için yakınırlar bazı insanlarda kilo alamadıkları için yakınırlar. İkisinin de aşırısı hastalık olarak görünmektedir. Sizde eğer kilo alamıyorsanız. Ne yerseniz yiyin kilo alamıyorsanız? Size müjde verebiliriz. Son zamanlarda üretilen megamax sizin için üretilmiştir. Size en büyük desteği vermektedir.

Sizin İçin Üretildi


Sağlık her şeyin önünde gelir. Zaten sağlık olmazsa diğer şeyleri de yapmanız imkansizdır. Hastalık konusunda son zamanlarda baya bir hastalıklar ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri de kilo alamamaktır. Size bu konuda yardımcı olacak megamax sağlıklı bir şekilde kilo almanızı sağlayacaktır. Bu ilaç toz halindedir. Süt ve ya suyla karıştırarak içebilirsiniz. Sizlerde internet üzerinden megamax sipariş edebilirsiniz.

Sağlık Her Şeyin Önünde Gelir

Sağlığın şakası olmaz. Bazı insanlar yemek yemelerine rağmen kilo alamamaktadır. Size bu konuda yardımcı olacak kilo aldırıcı ilaçlar üretilmektedir. Bu ilaçları düzenli bir şekilde içerek kilolarınızı geri alabilirsiniz. Bu ilaca ulaşmak artık çok kolaydır. İnternet sitelerinde satışları yapılabilmekte ve sonuna kadar güvenebileceğiniz tek adres olarak size tanıtabiliriz.

Sağlığın şakası olmaz. Bazı insanlar yemek yemelerine rağmen kilo alamamaktadır. Size bu konuda yardımcı olacak kilo aldırıcı ilaçlar üretilmektedir. Bu ilaçları düzenli bir şekilde içerek kilolarınızı geri alabilirsiniz. Bu ilaca ulaşmak artık çok kolaydır. İnternet sitelerinde satışları yapılabilmekte ve sonuna kadar güvenebileceğiniz tek adres olarak size tanıtabiliriz.

Bitkisel ve içeriğine değer birçok ürün üretilmiştir. Kilo aldırıcı olarak piyasada birçok marka bulunmaktadır. Bu ürünleri web sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

96
VİP Site Tanıtımları / İyot damlası eczanelerde var mı?
« Son İleti Gönderen: GameLear 07 Mayıs 2017, 01:23:04 »
iyot damlasi, active plus iyot damlasi

Zayıflamak için kullanabileceğiniz birçok özel bir zayıflama seti vardır. Ancak her zayıflama seti size istediğiniz randımanı sağlamaz. Birçok ünlünün kullandığı ve memnun kaldığı diyetlerden birisi de iyot damlası. Birçok insan bu diyeti merak edip iyot damlası nedir diye sormaktadır. Yurtdışında iyot damlası kullanan ünlülerin özellikle sosyal medya sitesi instagram üzerinden instadiet kullandıklarını paylaşmaları ile çok popüler olmuş bir üründür.

İnstadiet İçeriği


iyot damlası seti içerisinde 3 adet ürün bulunmaktadır. Ürün set halindedir kesinlikle tek tek satılamaz.

Gece Çayı İçeriği: Sinameki, Nane yaprağı, Çemen otu, Meyankökü, Dulavrat otu, Alıç yaprağı, Kedi otu kökü, Karnıyarık otu bulunmaktadır.
Gündüz Çayı İçeriği: Oolong, Mate, Zencefil, Rezene, Limon, Karahindiba, Gotu kola, Isırgan otu, Kafein bulunmaktadır.
Alkali Su İçeriği: Yüksek pH seviyeli su bulunmaktadır
Bu içeriği kullandığınız zaman merak ettiğiniz iyot damlası nedir sorusuna cevabınızı ayna karşısında alacaksınız. Bölgesel zayıflama seçeneği sunan bu diyeti yapmak için artık daha fazla beklemeyin.

iyot damlası


Ana mantığı, insan vücudunda yer alan ph değerinin asit yönünü alkali yönüne çevirmek olan iyot damlası sosyal medyada oldukça popüler. Günümüzde tükettiğimiz kızartmalar, rafine gıdalar, beyaz un vb. gıdalar sebebiyle insan vücudunun ph değeri asit yönüne doğru kaymaktadır. Bir insanın ortalama ph değeri 7,4 tür. Yani hafif alkalidir. Bu oranı koruyarak Alkali Diyeti sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde başlayabileceksiniz.

Kullanımı ise oldukça basittir. Bir bardak su ve 3 damla ile diyete başlayabilirsiniz. Bay ve bayanların kullanımı için uygundur. Ancak hamile insanların kullanması tehlikeli sonuçlar doğurabileceğinden tavsiye edilmez. Siz de bu ünlü iyot damlası yapmak için hemen harekete geçin. Aynanın karşısına daha özgüvenli ve daha fit bir şekilde çıkın. http://www.iyotdamlasi.web.tr/nasil-kullanilir sayfasından iyot damlası nasıl kullanılır detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.

97
VİP Site Tanıtımları / Gece görüşlü araç kamerası modelleri
« Son İleti Gönderen: GameLear 07 Mayıs 2017, 01:12:57 »
araç içi gece görüşlü kamera

Günümüzde çoğu araçta bulunan ve trafik kazalarının oluşmasında hangi tarafın suçlu olduğunu gösteren yepyeni ve en çok tercih edilen cihaz araç kamerası olarak tanımlanmaktadır. Taksi, otobüs, minibüs, tren ve tranvay gibi toplu taşıma araçlarında araç kamerası kullanılması kanun olarak kabul edilmiştir ve ilerleyen günlerde de özel araçlarda da kullanılması zorunlu bir ekipman olarak araçlarda yerlerini alacaktır.

Araç İçi Kamerası Nedir?


Gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği yeniliklerden olan, trafik kazalarının azalmasında ve düzenli araç kullanımına yardımcı olacak alete araç içi kamerası adını verebiliriz. Araç içi kameraları hem yolculuk esnasında doğa olaylarını çekerken hem de kaza gibi olası durumlar içinde birer delil olarak kullanılabilecek kayıtlar yapabilmektedir. Bir çok özellikleri olan araç içi kameraların özellike araç içi gece görüşlü kamera özelliği sayesinde gece bile en yüksek kalitede görüntüler elde edebilme imkanına sahip olursunuz. Bu kameralar aracınızla seyir halindeyken kayıt yapmak amaçlı kullanılırken aynı zamanda da evinizde, iş yerinizde, otoparkınızda ya da aracınızın içerisinde güvenlik kamerası olarakta kullanabilirsiniz. Araç içi kameraların bataryası sayesinde kablosuz kayıt yapabilme imkanına sahip olursunuz. Görüntüler yüksek kalitede kaydedildiği için araç kameranızı televizyona veya bilgisayarınıza ya da cihaz hala kayıt halindeyken kendi LCD ekranında görüntüleri izleme imkanınız vardır.

Araç Kamerası Bulundurma Zorunluluğu


2014 yılının ilk çeyreğinde Rusya’da başlayan araç kamerası bulundurma zorunluluğu, Türkiye’de de zorunlu hale getiriliyor. Araç içi kameralar sayesinde trafikte ve trafik kazalarında artık hangi tarafın haklı olduğı ve hangi tarafın haksız olduğu kolaylıkla ayırt edilebilecektir. Kanun tasarısına göre, araçların plakasına çip, ön camlarına ise barkodlu etiketler yapıştırılacak. Bu sistemle karayollarında seyreden tüm araçların hareketleri adım adım izlenecektir. Karayolları Trafik Kanunu’nda değişiklik öngöre tasarının ise Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabul edilmesinin ardından hayata geçecek olan projede birçok aracın plakası çipli plaka ile değiştirilecektir. Bunun sebebi olarakta terör, kaçakçılık, asayiş gibi suçlara karışanların en kısa sürede yakalanması ve bunların ölümlü yaralanmalı kazalarla sonuçlanan trafik ihlallerini en aza indirgemektir. Bunu en aza indirgemekte araç içi kamerası sağlayacaktır.

98
VİP Site Tanıtımları / Fittea zayıflatır mı?
« Son İleti Gönderen: GameLear 07 Mayıs 2017, 01:06:50 »
fittea

Biliyorsunuz ki yıllardır pek çok hastalığın ya da rahatsızlığın tedavisi amacı ile olmasa da pek çok farklı bitkisel çay desteği alınmaktadır. Zayıflamaktan tutun, pek çok farklı toksin maddesini vücuttan atabilmek üzere bitkisel çayların kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bunlar arasında yer alan fittea da pek çok farklı çeşidi ile sizlere yardımcı olabilecektir. http://www.fittea.web.tr/fit-tea-siparis-satis-fiyati Günümüzde fittea, farklı yerlerde satışı olan ürünler arasında yer almaktadır. Açık halde bulabileceğiniz gibi paketler halinde de bu çaylara ulaşabilmek mümkündür.

İlk olarak bahsedilen fittea çeşitleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, şu çeşitler genel olarak kullanılanlar arasında yer almaktadır.

-Bai Hao Yinzhen (Silver needle),
-Bai Mu Dan (White Peony),
-Gong Mei,
-Shou Mei

Bu saydığımız çaylar, çin çayı olarak bilinmektedir. Bunların yanı sıra daha pek çok farklı çeşidine ulaşabilmek mümkündür. Peki, bu fittea, kullanımına göre hangi konularda sizlere faydalı oluyor biliyor musunuz?

Yapılan araştırmalara göre kanser oluşumunu engellemekte bile yardımcı olduğu bilinmektedir. Bunların yanı sıra, zayıflama, cilt ve kalp sağlığı içinde fittea kullanıldığı bilinmektedir. Elbette ki bu hastalıklar ciddi hastalıklar olması sebebi ile bu çaylardan da kullanmadan önce doktorunuzdan tavsiyeler alabilirsiniz.

Aldığınız tavsiyeler ile birlikte, fittea kullanımın gerçekleştirerek, kendinize bitkisel bir destek vermiş şekilde, hayatınızı daha sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Formda kalmak isteyen kişiler için tercih edilen ürünler arasında ki yerini hızlı bir şekilde almış olan fit tea bitkisel detox çayı içerik olarak tamamen bitkisel olduğundan dolayı oldukça tercih ediliyor.

99
VİP Site Tanıtımları / Çatlak ve selülit kremi xmarks krem faydaları
« Son İleti Gönderen: GameLear 07 Mayıs 2017, 00:53:28 »
dr masuku siyah maske

Günümüzde her geçen gün kadınların da erkeklerin de kişisel bakıma çok daha fazla özen gösterdiklerini görmekteyiz. Özellikle cildimizde meydana gelen lekelerden, sivilcelerden veya siyah noktalardan oldukça rahatsız olmaktayız. Herkes muhteşem ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister. Bunun için ise artık dr masuku siyah maske birçok uzman tarafından önerilmektedir. Sosyal medyada da sık sık karşınıza çıkmakta olan bu maske sayesinde artık istediğiniz muhteşem cilde sahip olabileceksiniz.

Muhteşem bir cilt için…


İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde özel bir şekilde formüle edilmiş olan dr masuku hem kadınların hem de erkeklerin kullanıma uygun olup birçok kişi tarafından da kullanılmaktadır. http://www.drmasuku.net/siparis-ver Hem yağlı ciltler, hem kuru ciltler hem de normal ciltler için uygun olarak formüle edilmiş olan bu maske sayesinde artık her birey istediği cilde sahip olarak cildini daha çok beğenecektir.


Kadınların çatlaklarına artık son!


Birçok kadın hem hamile kalırken hem de kilo alıp verirken cildinde meydana gelecek olan çatlaklardan korkmaktadır. Bazı kadınların cildi çatlak oluşmasına daha müsait olup hızlı kilo vermekten dahi çatlak meydana gelmektedir. Ancak artık çatlaklar için özel formüle edilmiş olan xmarks çatlak kremi sayesinde kadınlar çatlaklarının önüne geçebilmektedir. Cildinizde meydana gelen gerginlik hissini rahatlatarak yumuşaklık hissi veren bu krem sayesinde artık çatlak meydana gelmeyecektir.


Kullanan birçok kadının oldukça memnun kalmış olduğu xmarks gümüş jel içeriğinde yer alan karaçam özlerinden elde edilmiş olan Galactoarabinactan sayesinde çatlak önlemede kullanılmaktadır. Çatlaklarınız için muhteşem bir şekilde formüle edilmiş olan bu krem doğal aktif bileşenleri sayesinde cildinize elastikiyet kazandırarak çatlamasına engel olmaktadır. Eğer siz de cildinizin çatlamasından korkuyorsanız hemen sipariş edin ve farkı siz de görün.
100
Site Tanıtımları / Güvenli Program İndir
« Son İleti Gönderen: Seoustasi 06 Mayıs 2017, 16:52:15 »
Site Adresi: www.indir-program.com
Açılış Tarihi: 2 Ay
Kullandığı Yazılım: Wordpress
Tanıtım Yazısı: Sitemiz içerisinde, güncel programların listesi bulunmaktadır. Özellikle Windows sürümleri için çeşitli kategorilerde birçok program arşiv edilmektedir. Bilgisayarlarda bulunması gereken programlar, Kurulumları detaylı açıklamaları ile sitemizde güncel olarak yapılmaktadır.
Program İndir
Sitemizin diğer sitelerden farkı, güncel programların arşiv edilmesidir. İnternet üzerinde en çok kullanılan sevilen popüler programlar sitemiz içerisinde liste edilmekte olup hızlı ve güvenli şekilde indirmeniz sağlanmaktadır. Özellikle Chrome tarayıcılarında, sorunsuz indirme işlemi yapabilmeniz için kötü içerik barındırmayan güvenli programlar sitemizde bulunmaktadır.

En hızlı şekilde programları bir tıklama ile bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Format sonrası gereken programlar bilgisayarda olması gereken veya uygulamaların nasıl açılacağı çalıştıran sistemlerin ne olması gerektiği gibi, detayları ile tüm bilgilendirmeler web sitemiz içerisinde yapılmaktadır.
Programı İndir
Yeni çıkan yabancı programlar, Türkçe dil desteği bulunan programlar, ücretsiz paylaşılan programlar, ülkemizde kullanılması gereken faydalı bulduğumuz programlar çeşitli kategorilerde özellikle Windows işletim sistemi destekleyen programları bulabilirsiniz.

Sizlerde bilgisayarınızda bulunması gereken programlar yardımcı programlar teknolojiden geri kalmadan sitemiz üzerinden inceleme yapabilir
Sayfa: 1 ... 8 9 [10]