Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
91
VİP Site Tanıtımları / Gece görüşlü araç kamerası modelleri
« Son İleti Gönderen: GameLear 07 Mayıs 2017, 01:12:57 »
araç içi gece görüşlü kamera

Günümüzde çoğu araçta bulunan ve trafik kazalarının oluşmasında hangi tarafın suçlu olduğunu gösteren yepyeni ve en çok tercih edilen cihaz araç kamerası olarak tanımlanmaktadır. Taksi, otobüs, minibüs, tren ve tranvay gibi toplu taşıma araçlarında araç kamerası kullanılması kanun olarak kabul edilmiştir ve ilerleyen günlerde de özel araçlarda da kullanılması zorunlu bir ekipman olarak araçlarda yerlerini alacaktır.

Araç İçi Kamerası Nedir?


Gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği yeniliklerden olan, trafik kazalarının azalmasında ve düzenli araç kullanımına yardımcı olacak alete araç içi kamerası adını verebiliriz. Araç içi kameraları hem yolculuk esnasında doğa olaylarını çekerken hem de kaza gibi olası durumlar içinde birer delil olarak kullanılabilecek kayıtlar yapabilmektedir. Bir çok özellikleri olan araç içi kameraların özellike araç içi gece görüşlü kamera özelliği sayesinde gece bile en yüksek kalitede görüntüler elde edebilme imkanına sahip olursunuz. Bu kameralar aracınızla seyir halindeyken kayıt yapmak amaçlı kullanılırken aynı zamanda da evinizde, iş yerinizde, otoparkınızda ya da aracınızın içerisinde güvenlik kamerası olarakta kullanabilirsiniz. Araç içi kameraların bataryası sayesinde kablosuz kayıt yapabilme imkanına sahip olursunuz. Görüntüler yüksek kalitede kaydedildiği için araç kameranızı televizyona veya bilgisayarınıza ya da cihaz hala kayıt halindeyken kendi LCD ekranında görüntüleri izleme imkanınız vardır.

Araç Kamerası Bulundurma Zorunluluğu


2014 yılının ilk çeyreğinde Rusya’da başlayan araç kamerası bulundurma zorunluluğu, Türkiye’de de zorunlu hale getiriliyor. Araç içi kameralar sayesinde trafikte ve trafik kazalarında artık hangi tarafın haklı olduğı ve hangi tarafın haksız olduğu kolaylıkla ayırt edilebilecektir. Kanun tasarısına göre, araçların plakasına çip, ön camlarına ise barkodlu etiketler yapıştırılacak. Bu sistemle karayollarında seyreden tüm araçların hareketleri adım adım izlenecektir. Karayolları Trafik Kanunu’nda değişiklik öngöre tasarının ise Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabul edilmesinin ardından hayata geçecek olan projede birçok aracın plakası çipli plaka ile değiştirilecektir. Bunun sebebi olarakta terör, kaçakçılık, asayiş gibi suçlara karışanların en kısa sürede yakalanması ve bunların ölümlü yaralanmalı kazalarla sonuçlanan trafik ihlallerini en aza indirgemektir. Bunu en aza indirgemekte araç içi kamerası sağlayacaktır.

92
VİP Site Tanıtımları / Fittea zayıflatır mı?
« Son İleti Gönderen: GameLear 07 Mayıs 2017, 01:06:50 »
fittea

Biliyorsunuz ki yıllardır pek çok hastalığın ya da rahatsızlığın tedavisi amacı ile olmasa da pek çok farklı bitkisel çay desteği alınmaktadır. Zayıflamaktan tutun, pek çok farklı toksin maddesini vücuttan atabilmek üzere bitkisel çayların kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bunlar arasında yer alan fittea da pek çok farklı çeşidi ile sizlere yardımcı olabilecektir. http://www.fittea.web.tr/fit-tea-siparis-satis-fiyati Günümüzde fittea, farklı yerlerde satışı olan ürünler arasında yer almaktadır. Açık halde bulabileceğiniz gibi paketler halinde de bu çaylara ulaşabilmek mümkündür.

İlk olarak bahsedilen fittea çeşitleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, şu çeşitler genel olarak kullanılanlar arasında yer almaktadır.

-Bai Hao Yinzhen (Silver needle),
-Bai Mu Dan (White Peony),
-Gong Mei,
-Shou Mei

Bu saydığımız çaylar, çin çayı olarak bilinmektedir. Bunların yanı sıra daha pek çok farklı çeşidine ulaşabilmek mümkündür. Peki, bu fittea, kullanımına göre hangi konularda sizlere faydalı oluyor biliyor musunuz?

Yapılan araştırmalara göre kanser oluşumunu engellemekte bile yardımcı olduğu bilinmektedir. Bunların yanı sıra, zayıflama, cilt ve kalp sağlığı içinde fittea kullanıldığı bilinmektedir. Elbette ki bu hastalıklar ciddi hastalıklar olması sebebi ile bu çaylardan da kullanmadan önce doktorunuzdan tavsiyeler alabilirsiniz.

Aldığınız tavsiyeler ile birlikte, fittea kullanımın gerçekleştirerek, kendinize bitkisel bir destek vermiş şekilde, hayatınızı daha sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Formda kalmak isteyen kişiler için tercih edilen ürünler arasında ki yerini hızlı bir şekilde almış olan fit tea bitkisel detox çayı içerik olarak tamamen bitkisel olduğundan dolayı oldukça tercih ediliyor.

93
VİP Site Tanıtımları / Çatlak ve selülit kremi xmarks krem faydaları
« Son İleti Gönderen: GameLear 07 Mayıs 2017, 00:53:28 »
dr masuku siyah maske

Günümüzde her geçen gün kadınların da erkeklerin de kişisel bakıma çok daha fazla özen gösterdiklerini görmekteyiz. Özellikle cildimizde meydana gelen lekelerden, sivilcelerden veya siyah noktalardan oldukça rahatsız olmaktayız. Herkes muhteşem ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister. Bunun için ise artık dr masuku siyah maske birçok uzman tarafından önerilmektedir. Sosyal medyada da sık sık karşınıza çıkmakta olan bu maske sayesinde artık istediğiniz muhteşem cilde sahip olabileceksiniz.

Muhteşem bir cilt için…


İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde özel bir şekilde formüle edilmiş olan dr masuku hem kadınların hem de erkeklerin kullanıma uygun olup birçok kişi tarafından da kullanılmaktadır. http://www.drmasuku.net/siparis-ver Hem yağlı ciltler, hem kuru ciltler hem de normal ciltler için uygun olarak formüle edilmiş olan bu maske sayesinde artık her birey istediği cilde sahip olarak cildini daha çok beğenecektir.


Kadınların çatlaklarına artık son!


Birçok kadın hem hamile kalırken hem de kilo alıp verirken cildinde meydana gelecek olan çatlaklardan korkmaktadır. Bazı kadınların cildi çatlak oluşmasına daha müsait olup hızlı kilo vermekten dahi çatlak meydana gelmektedir. Ancak artık çatlaklar için özel formüle edilmiş olan xmarks çatlak kremi sayesinde kadınlar çatlaklarının önüne geçebilmektedir. Cildinizde meydana gelen gerginlik hissini rahatlatarak yumuşaklık hissi veren bu krem sayesinde artık çatlak meydana gelmeyecektir.


Kullanan birçok kadının oldukça memnun kalmış olduğu xmarks gümüş jel içeriğinde yer alan karaçam özlerinden elde edilmiş olan Galactoarabinactan sayesinde çatlak önlemede kullanılmaktadır. Çatlaklarınız için muhteşem bir şekilde formüle edilmiş olan bu krem doğal aktif bileşenleri sayesinde cildinize elastikiyet kazandırarak çatlamasına engel olmaktadır. Eğer siz de cildinizin çatlamasından korkuyorsanız hemen sipariş edin ve farkı siz de görün.
94
Site Tanıtımları / Güvenli Program İndir
« Son İleti Gönderen: Seoustasi 06 Mayıs 2017, 16:52:15 »
Site Adresi: www.indir-program.com
Açılış Tarihi: 2 Ay
Kullandığı Yazılım: Wordpress
Tanıtım Yazısı: Sitemiz içerisinde, güncel programların listesi bulunmaktadır. Özellikle Windows sürümleri için çeşitli kategorilerde birçok program arşiv edilmektedir. Bilgisayarlarda bulunması gereken programlar, Kurulumları detaylı açıklamaları ile sitemizde güncel olarak yapılmaktadır.
Program İndir
Sitemizin diğer sitelerden farkı, güncel programların arşiv edilmesidir. İnternet üzerinde en çok kullanılan sevilen popüler programlar sitemiz içerisinde liste edilmekte olup hızlı ve güvenli şekilde indirmeniz sağlanmaktadır. Özellikle Chrome tarayıcılarında, sorunsuz indirme işlemi yapabilmeniz için kötü içerik barındırmayan güvenli programlar sitemizde bulunmaktadır.

En hızlı şekilde programları bir tıklama ile bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Format sonrası gereken programlar bilgisayarda olması gereken veya uygulamaların nasıl açılacağı çalıştıran sistemlerin ne olması gerektiği gibi, detayları ile tüm bilgilendirmeler web sitemiz içerisinde yapılmaktadır.
Programı İndir
Yeni çıkan yabancı programlar, Türkçe dil desteği bulunan programlar, ücretsiz paylaşılan programlar, ülkemizde kullanılması gereken faydalı bulduğumuz programlar çeşitli kategorilerde özellikle Windows işletim sistemi destekleyen programları bulabilirsiniz.

Sizlerde bilgisayarınızda bulunması gereken programlar yardımcı programlar teknolojiden geri kalmadan sitemiz üzerinden inceleme yapabilir
95
VİP Site Tanıtımları / Chia Tohumu Seti ve içeriği
« Son İleti Gönderen: GameLear 06 Mayıs 2017, 01:10:51 »
chia seti chia tohumu

Son zamanlarda zayıflama ürünleri olarak pek çok farklı ürüne göz atmak mümkündür. Her ne kadar tanıtımı yapılan bazı sitelerde bazı ürünler için % 100 etki sunduğu söylense de, bu ürünler her hangi bir tedavi maksadı ile üretilmemektedir. Her hangi bir ilaç olarak kullanılması mümkün olmaz iken gıda takviyesi şeklinde tüketilmesi uygun görülmektedir. Bundan dolayı % 100 zayıflatma etkisi olarak tanıtımlara güvenmemeniz tavsiye ediliyor. Sizlere bu yazımızda, kilo sorunlarınızda yardımcı olacak ve yağ yakımını hızlandıracak bir programdan bahsetmek gerekirse, kullanımı bir bardak çay içmek kadar kolay olan aztec diyeti hakkında şunlara yer verebiliriz.

Chia tohumu tozu


Metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi kolaylaştıran chia tohumu seti, içeriği dahilinde sizleri gün içerisinde lifli besinler ile tok tutmaktadır. Lif oranı yüksek olması ile birlikte elbette ki omega 3 bakımından da oldukça zengindir. Protein desteği de sunduğu bilinirken, kas gelişimi adına da destek oluyor. Mesela, bunlar arasında yer alan chia seti kapsamında bitki çayı içeriğine yer vermek gerekirse, bilgiler şöyledir.

• Chia tohumu
• Biberiye
• Funda yaprağı
• Kiraz sapı
• Hibisküs
• Akdiden
• Rezene
• Sinameki
• Tarçın

Bitki çayı olarak formüle edilen chia tohumu seti kapsamında bulunan ürün içeriği bu şekildedir. Günde 2 defa kullanımı öneriliyor. Her kullanımda 1 bardak kaynamış su kullanılması ve içerisine 1 poşet atılarak demlenmesi sağlanması gerekiyor. Böylelikle tüketim kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Dikkat etmeniz gerekenler


Elbette ki ürün seçimi oldukça dikkatli olunması gerekenler arasında. Bildiğiniz gibi tek amaçları ticaret olan art niyetli üreticiler, sahte ürünleri piyasaya sürmektedir. Sahte ürünlerden uzak durarak, orijinal ve faturalı ürünlerden seçimlerinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Detaylı bilgi için chia set kullanım sayfamızı ziyaret ediniz. http://www.chiaseti.net/nasil-kullanilir Son olarak ise kullanım talimatlarına göz atarak kullanım gerçekleştirmeye özen göstermelisiniz.

96
VİP Site Tanıtımları / Gerçek argan yağı ve bio maya maskesi
« Son İleti Gönderen: GameLear 06 Mayıs 2017, 00:56:18 »

Yaşınızın geçmesi ile birlikte yaşlanmaya bağlı olarak bazı etkiler ortaya çıkmaktadır. Elbette ki bu etkilerin en başında kırışıklık ve çatlaklar yer alırken, tercih edilecek olan bitkisel cilt bakım ürünleri ile etkileri en aza indirmek mümkündür. Bunun yanı sıra sivilce lekeleri, akne ve diğer cilt lekelerinden de kurtulmak oldukça kolay. İlk olarak bio maya maskesi hakkında bilgiler vererek, maya içerisinde yer alan vitaminlerin faydalarına yer verelim.

argan yağı

B vitamini ve cilde sunduğu faydalar


Maya, B vitamini yönünden oldukça zengindir. B1, B2, B3 ve B6 vitaminleri ciltte yer alan pek çok farklı sorunun çözüme ulaşmasında yardımcı oluyor. Bu faydaları ise aşağıda ki gibi olmaktadır.

B1 vitamini

Güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir. Böylelikle ciltte görülen yaşlanma etkilerini en aza indiriyor. Kırışıklık ve cilt lekelerini önlemesi ile yaygın olarak tercih edilmektedir.


B2 vitamini

Yine cilt sağlığı açısından önemi büyük olurken, dermatit ve egzama gibi cilt sorunlarından kurtulmanızda destekçi olmaktadır. Kullanılan kremlerin içerisinde yer alırken, sizlere cilt sağlığı adına yardımcı olacaktır.

Bunların yanı sıra, diğer vitaminlerde, selülit, kırışıklık ve diğer cilt problemleri için sizlere sağlıklı bir kullanım sunacaktır. Böylelikle tercih edeceğiniz maya maskesi eğer ki orijinal olursa, sağlıklı kullanımlara ulaşabilirsiniz.

Argan yağı da tercih ediliyor

Cilt problemleri ve cilt lekeleri arasında güneş lekeleri bildiğiniz gibi yaygın olarak görülmektedir. Bu konuda yine tüketiciler tarafından argan yağı da tercih edilmektedir.

Saç ve tırnak sağlığı

Tırnaklarınızın güçlenmesi ve saç köklerinin güçlenmesi, yenilenmesi için duş sonrası masaj hareketleri ile birlikte argan yagi kullanılabilir. Kullanımı oldukça basit olurken, sahte ürünlerden uzak durmak her zaman tavsiyeler arasında. Web adresimizden bu yönde deste alabilmeniz mümkündür.

Kaynak: http://www.biomayamaskesi.gen.tr/

97
VİP Site Tanıtımları / Kaliteli hd araç içi kamera fiyatları
« Son İleti Gönderen: GameLear 06 Mayıs 2017, 00:33:00 »

Trafik kazaları sürekli ülkenin gündemini meşgul etmenin yanı sıra her yıl binlerce insa hayatını kaybetmekte, on binlercesi yaralanmakta veya sakat kalmaktadır. Alınacak basit önlemler ile olası can ve mal kayıplarının önüne geçmek mümkün olabilmektedir.

araç içi kamerası

Trafik Kazalarının Nedenleri Nelerdir?

Trafik kazalarının başlıca nedenleri;

1. Ehliyeti alır almaz, yol ve hava durumunu bilmeden, trafiğin akışı gibi konulara yeterince hakim olmayan acemi sürücülerin trafiğe çıkmasından kaynaklanır.
2. Trafikte dikkatli olmak odaklanma açısından önemli olduğu için dikkat dağıtıcı şeylerin sürücülerden uzak olması gerekmektedir.
3. Aşırı hız ve bilinçsizlik yüzünden ülkemizde en önemli trafik kazası nedenleri arasında gösterilebilir.
4. Yeterince pratik yapmadan ve bilinçsizce trafiğe çıkmak.
5. Gerek araba sürücüsü gerekse otobüs ve kamyon sürücüsü mutlaka uykusunu alması gerekir.
6. Alkollü araç kullanmak aşırı hız gibi en önemli trafik kazalarının nedenleri arasındadır.
7. Trafik kurallarına uymamakta trafik kazalarının en önemli sebepleri arasında gösterilmektedir.
8. http://www.aracicikamera.gen.tr/siparis-ver sayfasına girerek araç içi kamera siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Trafik Kazalarına Alınacak Basit Önlemler Nelerdir?

*Trafik kazalarına alınacak en basit önlemlerin başında hız limitlerine uymak gelmektedir. Hem şehir içinde hem de şehir dışında her otomobil türü için uyulması gereken hız limitleri mevcuttur. Bunlaa uyulduğu takdirde kazaların önüne büyük ölçüde geçilmiş olunacaktır.
*Eğer şehirler arası yolculuk yapılacaksa her 3 saatte bir mola verilmelidir.
*Uykusuz, yorgun ve özellikle de alkollü araç kullanılmamalıdır.
*Hem kendi emniyet kemerinizi takın hem de araçtaki diğer kişilerin de emniyet kemerini takmasını sağlayın. Çünkü unutmayın ki emniyet kemeri hayat kurtarır.
*Önünüzdeseyreden aracı her zaman güvenli takip mesafesinde izleyin. Arkadaki aracı ise daha rahat görebilmek adına araç kamerası taktırın. Böylece arkanızdaki aracında size zarar vermesini önlemiş olursunuz.
*Trafik kurallarına, trafik işaret ve işaretçilerine uyun.
*Araç kullanırken dikkat dağıtacak şeylerle ilgilenmeyin.
*Özellikle toplu taşıma araçlarında araç içi kamera takılmasına özen gösteriniz. Bu sayede yolcuların güvenli ve emniyetli bir şekilde taşınmasına özen gösteriniz.
*Toplu taşıma araçlarına aracın kapasitesinden fazla yolcu alınmamasına özen gösterin.
*Özellikle gece yolculuk yapan araçlara gece görüşlü kamerasının takılmasına özen gösterin.
98
VİP Site Tanıtımları / Sarımsak özlü şampuan faydaları fiyatları
« Son İleti Gönderen: GameLear 05 Mayıs 2017, 01:11:43 »
sarimsak-sampuani

Saç dökülmeleri, her kişi de farklı sebeplere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Aslında genel olarak 100-200 tel arası dökülme normal olarak karşılanmaktadır. Bu dökülme durumu, saçların fazlası ve dinlemesine bağlı olarak, yenilenmesi üzere doğal bir döngü olarak karşılanıyor. Fakat bazı durumlarda saçlarda aşırı dökülmelere karşı kellik problemleri kendini göstermektedir. Böylelikle de kişi psikolojik olarak etkilenerek, bazı alternatifler arasından seçim yapmak zorunda kalmaktadır.

Saç hücrelerini besleyin

Saç hücreleri eğer ki görevini yerine getirmiyorsa, yeni saç oluşumları da mümkün olmayacaktır. Böylelikle dökülen saçın yerine yenisi gelmediğinden dolayı, dökülmeler ilerleyen dönemlerde kellik durumunu ortaya koyuyor. Saç hücrelerinizi, sizlere bahsedeceğimiz sarımsak şampuanı ile desteklerken, mevcut olan saçlarınızın da güçlenmesinde kendinize destek olabilirsiniz.

Sarımsak şampuanı nedir?

Bildiğiniz gibi sarımsak saç ya da sakal oluşumu konusunda oldukça etkilidir. Böylelikle sizlere bahsettiğimiz şampuan içerisinde yer alan özler ile birlikte saç oluşumu meydana gelecektir. Genel olarak beyaz sarımsağın bu konuda etkili olduğu bilinse de, aslında siyah sarımsak olarak tanımlanan sarımsağın etkisidir bu. Sizlere bahsettiğimiz ürün ise, vusla şampuanı olurken, gerekli tüm desteği saç ve saç köklerinize verebilecektir.

Kullanımı nasıldır?

Pek çok kişi tarafından oldukça fazla tercih edilen ve olumlu sonuçlar alınmış olurken, kullanımı da gayet basittir. Normal bir şampuan gibi kullanmak uygun olurken, aşağıda yer alan bilgilere göz atmak sizlere kolaylık sağlayacaktır.

• Gün içerisinde 2 defa uygulanması doğrudur
• Kullanım talimatlarında yer alan bilgilere göre, masaj hareketleri sağlanarak kullanım gerçekleştirilir
• Genel olarak hafif kızarıklık ve kaşıntı meydana gelebilir. Bu da ürünün etki ettiğini göstermektedir.
• Ürün içeriğinde yer alan sarımsak özleri bu etkileri dahilinde saç oluşumu sağlamaktadır
• Kullanım bilgilerine göz atarak, doğru kullanım gerçekleştirmeniz öneriler arasında.
99
VİP Site Tanıtımları / Parazit çayı kimler kullanabilir
« Son İleti Gönderen: GameLear 05 Mayıs 2017, 01:03:05 »
parait-cayi

Parazitler, başka bir canlıya bağlı olarak yaşarlar ve bağlı olduğu organizmaya büyük hasarlar verebilirler. Asalaktırlar. Bilinen bir çok hastalığın ve sağlık probleminin de sebebidir.

Parazitlerin zararlarını ise şöyledir :

• Bağışıklık sistemine olumsuz etki ederler.
• Vücut direncini düşürürler.
• Hormonal bozukluk ve dengesizliklere sebep olurlar.
• Alerjik reaksiyonların ortaya çıkmasına sebeptirler.
• Kötü kolesterol seviyesini arttırırlar.

Parazitlere Karşı Parazit Çayı

Fakat tabi ki de bu mikroplardan kurtulmanın da çeşitli yolları vardır. Bunlardan en etkili ve zararsızı ise parazit çayı kullananlar yardımı ile parazitlerin ve mantarların temizlenmesidir. Ameliyat veya ilaç ile tedavinin aksine, bu çay ile geçen tedavi sürecinden sonra bir yan etki durumu olmaz.

Parazit çayı, vücudu ortalama 3 haftalık bir süre içinde temizler. Bu çay tamamen doğal olduğu için hiç bir yan etkisi bulunmamakta, kullanımı halinde herhangi bir tehlike teşkil etmemektedir.


Parazit çayının faydalarını ise şöyle sıralayabiliriz :

• Parazit şüphesinde herhangi bir doktor tavsiyesi veya teşhisi olmaksızın kullanılabilir.
• Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.
• Bağırsak bozulmalarının önüne geçer.
• Karaciğer toksinlerinin nötrlenmesini hızlandırır.
• Mide, safra kesesi ve karaciğer gibi bazı organların mukoza dokusunda oluşan hasarları iyileştirir.
• Alerjik reaksiyonlara karşı da etkilidir.
• Fiziksel sağlığa yardımcı olduğu gibi mental sağlığı da düzene koyar.

Herkes Memnun

Bir kesim kullanıcı çocuklarında parazit sıkıntısı ortaya çıktıktan sonra ilaçla tedaviye başladıklarını fakat ilacın çocukları üzerin yan etkisi olduğundan söz etmektedirler. Çayı kullandıktan yaklaşık 3 hafta sonra ise çocuklarının parazitlerden tamamen kurtulduklarını ve bunun testler ile sabit olduğunu anlatmaktadırlar. Bazı kullanıcılar, hastalıklarında kullandıkları ilaçların fayda etmediğini fakat anti parazit karşıtı çay kullanmaya başladıklarından itibaren iyileşmeye başladıklarını söylemektedirler.

100
VİP Site Tanıtımları / Epila sprey işe yarıyor mu?
« Son İleti Gönderen: GameLear 05 Mayıs 2017, 00:44:28 »

Epila sprey kullanımı: uygulama yapılacak olan tüylü bölgeyi epilasyon, cımbız ya da ağda yöntemiyle temizleyin. Tüylerin kökten alınması önemlidir. epila tüy dökücü sprey kıl köklerine etki eden bir üründür. Tüyler temizlendikten sonra bölgeyi yıkayın ve en az 5 dakika olacak şekilde bu bölgeye Epila sprey ile masaj yapın. Yedire yedire masaj yaptıktan sonra yıkamadan normal günlük hayatınıza devam edin. 5 gün boyunca her gün masaj işlemini yatmadan önce yapın. Bu işlemi tüyler yeniden çıktığı zamanlarda aynı şekilde devam edin en az 5-6 seans uygulama yapılmalıdır.

Epila sprey nedir?

Karınca yumurtasının mucizevi ve doğal etkilerinin keşfedilmesi ile üretilmiş bir losyondur. İran’dan ihraç edilmektedir.

Epila spreynın zararları: Epila spreynın bilinen herhangi bir zararı yoktur. Doğal bir ürün olması sebebiyle herhangi bir alerji oluşması durumunda o bölgede kullanımını bırakın. epila sprey nasıl kullanılır vücudun her noktasında farklı etki edebilir.

Karınca yumurtası hangi bölgede kullanılır?

Epila epila spreynı yüz ve genital bölgede dâhil olmak üzere bütün vücudunuzda kullanabilirsiniz. Osmanlı döneminde cariyeler ağda yaptıktan sonra karınca yumurtası masajı yaptırırmış. Anadoluda hala birçok evde yeni doğan bebeklerin koltuk altı gibi bölgelere karınca yumurtası sürülmektedir. İstenmeyen tüy oluşmaması için küçük yaştaki çocuklara uygulanması bilinen bir yöntemdir.

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]