Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
VİP Site Tanıtımları / Evrak Düzenlemede Kırtasiye Malzemelerinin Önemi
« Son İleti Gönderen: GameLear 13 Kasım 2017, 19:03:03 »

Ofis ortamında ya da bireysel çalışmalarınızda düzen oldukça önemli bir seviyede yer alması ile gündeme gelecek olup; bu kulvarda da sürekli olarak tercih edilecek olan kırtasiye malzemeleri de bulunmaktadır. Bu tür kırtasiye malzemeleri arasında Klasör seçenekleri de etkili olmakla beraber; belli bir düzenin meydana gelmesi konusunda en etkili tercihlerden bir tanesi olarak kabul görecektir. Belli bir düzene göre klasör içerisine atılıp sıralanacak olan evrakların takibi de böylelikle daha kolay bir seviyede yer alacak olup; aynı zamanda da kolay bir şekilde de kullanılacaktır. Böylelikle de sürekli olarak tercih edilecek ürünler arasında da yer alacak olan klasör seçenekleri; bu konuda da ofis ortamında da kullanılacaktır.

En Önemli Kırtasiye Malzemesi: Kalem

Bireysel olarak çalışmalarda yapılan düzenleme işlemlerinde en fazla kullanılan ögelerden bir tanesi olan kalemler de faydalı ve fonksiyonel yapıda yer alması ile de bilinmektedir. Kalem türleri içerisinde yer alan dolma, tükenmez ya da kurşun kalemler en fazla rağbet gören çeşitler olması ile bilinmekte olup; dikkat çekecek türdeki unsurlar olarak da değerlendirilmektedir. Kalem ögeleri içerisinde yer alan bu tür alternatifler; fazlasıyla kullanışlı olmasının yanı sıra ilgi çekecek tasarımlar olması ile de ön planda kendini gösterecektir. Kalem tasarımlarının ön planda yer almasından dolayı da fazlasıyla talep görecek ve her insanın gereksinimleri arasında da yer alacak materyaller olarak da kabul görecektir.

Defterin Kırtasiye Olarak Önemi

Defterler de bir nevi evrak derecesinde değerlendirilmekte olup; aynı zamanda da not etme ve kayıt altına alma gibi işlemleri aktif bir biçimde gerçekleştirme yollarından biri olarak da görülmektedir. Defter seçenekleri de farklı boyutlarda yer alacak olup; sık sık kullanılan modelleri arasında ise A4 ve A5 boyutları da yer alacaktır. Defterlerin bu türdeki çalışmaları bazında da sürekli olarak tercih edilmesi de söz konusu olmakla beraber; bu alanda da gerekli bilgileri ve verileri içerecek sabit ı materyaller olarak tanımlanmasından dolayı ilgi çekecek durumları da ortaya koyması sonucu kendini gösterecek ve bu tür unsurlar da sık sık gündeme gelecektir.

22
Yazılım Dünyası / Ücretsiz Udemy Kursları...
« Son İleti Gönderen: ErdemYm 26 Ekim 2017, 13:48:23 »
Merhaba arkadaşlar,
Sizlere udemy kurslarına Ücretsiz Ulaşabileceğiniz bir siteden bahsetmek istedim.
Discudemy.com içerisinde 100 lerce kategoride 5000 e yakın kurs bulunmaktadır.
Eğitim, Programlama, Yabancı dil, ve daha bir çoğu.
fikir vermesi açısından programlama ile kursların topluca bir arada bulunduğu blog sayfası...
Free 21 Udemy Ethical-Hacking Courses For Limited Time
50 Python & Django Udemy Courses Free With Limited Time.
60+ Udemy Java,Hibernate,Spring Courses Free For Limited Time
70+ Best Udemy PHP Courses 100% OFF In 11 Languages
30+ Best Udemy Android Courses For Free with Coupons In 7 Languages
Ayrıca Kurslara Kategoriler sayfasından istediğiniz programlama (front-end,back-end,c-c++-c#-Java-Android), grafik dizayn(photoshop,3D-model), Ethical-Hacking...  Seçebilirsiniz https://discudemy.com/category
Kursların geneli ingilizcedir.. Programlamada uygulamalı olarak öğrenebilirsiniz fakat farklı dillerdeki kurslar için https://discudemy.com/language sayfasından dili seçebilirsiniz. örneğin türkçe kurslar https://discudemy.com/language/Turkish
Bütün kurslar belirli süre ücretsizdir, sitenin kontrolleri günlük olarak yapılıp ücretliye dönen kurslar silinmektedir ve sitemize günlük olarak yeni kurslar eklenmektedir.
Faydalı Olması dileğiyle...
23
VİP Site Tanıtımları / Ynt: Megamax kilo aldırıyor mu?
« Son İleti Gönderen: Rungravee 24 Ekim 2017, 13:41:29 »
Ayrıca bu sorunun pişirilmesini de buluyorum.
24
Gereksiz Konular / UMRE KINASI
« Son İleti Gönderen: ORHAN AFACAN 22 Ekim 2017, 11:38:26 »

Umre Kınası
REKLAM
Ellere yakmışlar umre kınası
Kadını, erkeği, kızı, anası
Resule özlemdir bunun manası
Kırmızı güllerdir ellerde kına.

Gerçek olur iken ömrün rüyası
Sevinçleri kabul gören duası
Kırmızı gül acı Uhut anısı
Kırmızı güllerdir ellerde kına.

Baktıkça ellere solar yüzleri
Muhammed aşkınla yanar özleri
Zemzem kuyusuna döner gözleri
Kırmızı güllerdir ellerde kına.

Orhan afacan
Mekke – 11 Mayıs 2016

25
Gereksiz Konular / EVİNDEN ÇIKARKEN AKLINDA BULUNSUN
« Son İleti Gönderen: ORHAN AFACAN 22 Ekim 2017, 10:49:27 »
EVİNDEN ÇIKARKEN AKLINDA BULUNSUN

Evinden çıkarken şunlar aklında bulunsun
Böylelikle sağlığın, canın, malın korunsun.
Aksi takdirde sorun içinde bir sorunsun
Yaya için ehliyet bilinçtir, dikkattir.

Hesaplayamazsın gelen aracın hızını
Fren diyerek sürücü yükseltirse gazını.
Asfalt yer sedye olur, ecel ölçer nabzını.
Yaya için emniyet alt geçit, üst geçittir.

Kırmızı, sarı, yeşil renk trafik lambaları.
Dur, bekle, hazırlan geç yanınca anlamları.
Düşünmene, geçmene yeterli yanmaları.
Yaya için riayet aksi ağır bir diyettir

Karşıdan karşıya geçerken oluşur panik
Trafik canavarına düşülür hep yenik
Trafik kuralları hem bilimsel, hem denenik.
Yaya için kazalar sonu ağır diyettir.

Duran aracı arkadan önünden geçmeyin.
Ne acele, ne de yavaş hareket etmeyin.
Yaya yolundan başka yoldan asla gitmeyin.
Yaya için görevli en iyi kendisidir

ORHAN AFACAN

İZMİR 4.1.2015

şiirimi eğitimde adımla kullana bilirsiniz
26
Oyuncular / Metin2 yang satışı ve online oyun ürünleri sitesi epincity.net
« Son İleti Gönderen: wyback 08 Ekim 2017, 10:10:27 »


Merhaba Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencileri, Konudaki resimden de anlayacağınız gibi online oyun ürünleri tedarik eden bir platformun görevlisiyim. Sizler ve diğer tüm üyelerimiz için oyun ürünlerini en ucuz fiyatlara satmaya çalışıyoruz. Satışını yaptığımız çoğu üründen kendimizi sonuna kadar sorumlu tutuyor her türlü probleminizde 7/24 aktif olan canlı desteğimiz tarafından yardımcı oluyoruz. Sizler için düzenli olarak kampanyalar yapıp platforumuz üzerinden bunları duyuruyoruz. Forumlarda genel olarak fazla konularımız bulunmamakta öncesinde google adwors reklamlarını kullanarak adımızı duyuruyorduk. Şimdi ise hem adwors hem oyun içi reklamlar hemde forumlarda konular açmaya karar verdik. Forum üzerinden gelen tüm müşterilerimiz için daha uygun fiyatlı ürünler vermeyi hedefliyorum.
Öğrenciler için bi kıyak diyelim :glerim: Forum üzerinden geldiğiniz taktirde  metin2 yang alışverişlerinizde bi miktar indirim yapıcağız. İndirimin yüzdesi sizler için de süpriz olsun.
   


27
Ev veya Yurt Arkadaşı Arıyanlar / Ynt: Ev veya yurt arıyorum
« Son İleti Gönderen: muhendisbeyin 06 Ekim 2017, 16:51:43 »
semt veya istediğin bir bölge varsa belirtirsen daha iyi yardımcı olunabilir.
28
VİP Site Tanıtımları / Emlak Sitem İle Kiralık Daire Bulmak
« Son İleti Gönderen: GameLear 24 Eylül 2017, 16:51:44 »
Son zamanlarda birçok insan kiralık daire arayışına girmiştir, buna bağlı olarak da emlak sitelerinin verdiği hizmet kalitesi ciddi anlamda bir artış göstermiştir. Birçok site bu aşamada etkili bir şekilde hizmet vermekte ve insanların konut ihtiyacını karşılamaktadır. Son günlerde ilgi gören ve kaliteli hizmet anlayışı ile dikkat çeken emlak sitelerinden bir tanesi de emlaksitem.com olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu site birçok kişiye alım ve satım konusunda destek sağlamakta ve işlerini kolaylaştırmaktadır.

Türkiye’nin Dört Bir Yanında Hizmet


Türkiye’nin birçok bölgesinde, bütün şehirlerinde hizmet veren emlak sitesi birçok ilan ile kolaylık sağlamaktadır. Kiraya vermek istediğiniz konutları ya da işyerlerini bu site üzerinden kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Böylelikle kiracılara ulaşmanız çok daha kolay bir hale gelir. İstanbul kiralık daire ilanları site üzerinde en çok takip edilen ilanlar arasına girmiştir. İstanbul’un büyük ve kalabalık olmasına bağlı olarak konut ihtiyacı da en üst seviyededir. Bu durum da kiralık daire ilanlarını beraberinde getirmektedir. Eğer İstanbul’da kiraya vermeyi düşündüğünüz bir daireniz varsa bu durumu emlak sitem üzerinden paylaşarak kolay bir şekilde kiracılarınıza ulaşabilirsiniz. İstanbul’da olduğu gibi Ankara kiralık daire ilanı vermek için de bu siteyi tercih edebilirsiniz. Böylelikle alıcılarınıza ulaşmanız çok daha etkili olacaktır. Kiralık ilanlarının yanı sıra satmak istediğiniz konut ya da işyeri için de yine aynı yolu izleyebilirsiniz. Verdiğiniz ilanlardan sonra sitedeki ilanları inceleyen ve kendisi için konut arayışında olan kişiler ilgili adresler üzerinden sizinle iletişime geçecektir. Böylelikle siz de ihtiyacınız olan müşteriyi kolay bir şekilde bulmuş olursunuz.

Bütün bunların yanında Adana kiralık daire ilanlarını da inceleyebilirsiniz. Bu site üzerinden hem ilan verebilir hem de verilen ilanları kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. İlan vermek için siteye üye olmanız ilk aşama için yeterli olacaktır. Yani Türkiye’nin neresinde olursanız olun ilanlarınıza birçok kişinin ulaşmasını istiyorsanız gönül rahatlığı ile emlaksitem.com sitesini tercih edebilirsiniz. Bu sayede uygun fiyat seçeneği ile hem evlerinizi ve iş yerlerinizi satabilir hem de aradığınız evi kolayca bulabilirsiniz.

29
Genel / Ynt: Üniversite Ders Kaydı Nasıl Yapılır..?
« Son İleti Gönderen: GameLear 24 Eylül 2017, 16:37:48 »
Büyük ihtimal sistemde danışman eklenmemiştir. Siz seçimlerinizi yapın zaten bir danışman onaylayacaktır. Veya öğrenci işlerini arayarak kesin bir bilgi alabilirsiniz.
30
Ev veya Yurt Arkadaşı Arıyanlar / Ynt: Ev veya yurt arıyorum
« Son İleti Gönderen: samet555 14 Eylül 2017, 18:59:03 »
pahalı mı ?
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10