Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Genel / Ynt: Yaz Okulu Hakkında Bilgiler. ?
« Son İleti Gönderen: gkamer 23 Aralık 2017, 02:48:33 »
Yaz stajı mejburiyeti (30 iş günü) olan öğrenciler yaz okuluna kalabilir mi?
22
Genel / Ynt: Çan eğrisi ve ECTS Kredisi
« Son İleti Gönderen: bb 12 Aralık 2017, 00:43:45 »
Mrb omu de  gano 1.80 olursa geçemiyor muyuz ?? Fizik bölümü

23
Ders Notları Yardımlaşma / Ynt: Visual Basic Huzur Evi Otomasyonu
« Son İleti Gönderen: scooby 28 Kasım 2017, 22:24:34 »
Teşekkürler  :yehuuu:
24
VİP Site Tanıtımları / İzmir’deki Sanal Ofis Seçenekleri
« Son İleti Gönderen: GameLear 13 Kasım 2017, 19:23:27 »

İzmir bünyesinde işletme açmak isteyen kişiler belli bir adres belirterek; kendisine bir çalışma ortamı ayarlamak zorundadır. Bu tür bir zorunluluk da yeni iş yeri kuracaklar için ciddi bir sermaye kaybı olarak nitelendirilmektedir. Bu yüzden de farklı arayışlar içerisine girecek olan kişiler; hazır ofis imkanlarından da yararlanmak isteyeceklerdir. Hazır ofisler dahilinde de herhangi bir masraf yapmadan aylık periyotlar halinde ödemeleri gerçekleştirilen meskenlere erişebilecek olan kullanıcılar; bu alanda da gerekli olan ihtiyaçlarını karşılamaya dayalı bir biçimde de ön planda yer alacaklardır. Bu sayede de sürekli olarak kira ödeyerek; geri kalan tüm işlemleri de halletmiş olacaklardır.

Sanal Ofis

Hazır ofisin yanı sıra sanal ofis imkanları da İzmir ve çevresinde söz konusu olan bir durumdur. Freelance ya da serbest bir biçimde çalışacak olan kişilerin; herhangi bir adrese gereksinim duymamasına rağmen işi resmiyete döktükleri anlarda gerekecek olan ofis ortamı; sanal ofis sayesinde karşılanacaktır. Sanal ofis içerisinde sadece adres ve iletişim bilgileriniz yer alıyor ve resmi bir şirket kurma konusunda da bu tür imkanlardan yararlanabiliyorsunuz. Prestijli bir adrese sahip olmanız ile beraber de sanal ofis imkanlarından yarar sağlayabilecek düzeyde de yer alacak olup; bu konumda da gerekli olan seçenekleri de elde etmeye dayalı bir biçimde de ortaya koymuş bir vaziyette de hareket edebiliyorsunuz.

İzmir Sanal Ofis

Ofis ortamlarına gereksinim duymadan da işlerini halledecek olan kişiler sanal ofis tercihleri içerisinde yer alacak olup; bu türdeki çalışmaları ile de başarılı sonuçlara erişebileceklerdir. İzmir sanal ofis konusunda da kapsamlı bir fayda sağlayacak olan gelişmelere tanıklık edecek olan kişilerin dikkate alacakları bir sonuç ortaya çıkacak düzeyde de kabul görecek olup; bu alanda da gerekenleri sağlayacaktır. Resmiyet boyutunda oldukça etkili bir düzeyde yer alacak olan sanal ofis seçenekleri; istenilenleri karşılamaya dayalı bir çalışma sonrasında da ön planda yer alacak ve kişilerin talep etmesine bağlı olarak da devreye girecek konumda yer alacak olup; kayıt altına alınan adresi ile işin resmiyet boyutunu etkili bir biçimde de halledecektir.

25
VİP Site Tanıtımları / İzmir’de Bulunan SEO Ajansları
« Son İleti Gönderen: GameLear 13 Kasım 2017, 19:16:23 »

SEO, genel olarak internet üzerinde sitelere uygulanan işlemlerin genel adı olarak kabul edilmektedir. SEO işlemlerini gerçekleştirecek olan kişi ya da ekipler de web tasarım gibi işlemlerden anlayarak; internet platformuna hakim bir tavır ve hareket sergilemek durumundadır. SEO ajansı da bu alanda yeterli hizmeti sağlaması ile bilinmekte olup; bu tür çalışmalara ihtiyaç duyan kişilerle yakından ilgilenip; sitelerini bir seviye daha yükseltme konusunda da ön planda yer almaktadır. SEO ajansı içerisinde internete dair çalışmalar gerçekleştirilmekte olup; bu alanda gerekli faaliyetler de gerçekleştirilerek; müşteri odaklı bir hizmet olanağı da sağlanmaktadır. Müşterinin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilen bu tür hareketler kapsamında da sürekli olarak başarılı sonuçlar ortaya konmaktadır.

Kurumsal SEO

SEO işlemlerini başarılı bir biçimde ortaya koyarak profesyonel olan kişilerle çalışmalar yapmak en doğru tercihler arasında yer alacaktır. Kurumsal SEO firmaları ile beraber hareket edecek olan site sahipleri; arama motoruna odaklanarak; bu alanda bir çalışmanın gerçekleşmesini isteyecektir. Arama motoru sonunda ortaya çıkacak olan sonuçlar dahilinde de daha fazla hit çekip daha da fazla sayıda ziyaretçiye sahip olan sitenin; bu tür bir çalışma sonrasında olumlu bir sonuç ile karşı karşıya kalacağı söylenebilmektedir. SEO işlemlerini kurumsal bir biçimde gerçekleştirecek olan kişi ya da firmalar; bu alanda mutlak başarı elde etmeye dayalı çalışmalar içerisinde de yer alacaktır.

İzmir SEO Uzmanı

SEO işlemleri sırasındaki elverişli sonuçlara erişmek isteyecek olan site sahipleri; İzmir içerisinde de bu tür kurumsal firmalar ve ajanslar ile beraber hareket ederek; SEO hizmetleri ile karşı karşıya kalacaklardır. Öylelikle önemli bir hizmet seçeneğini kullanmaya başlayacak olan site sahipleri; SEO işlemi bittiği andan itibaren ne derecede faydalı sonuçlarla karşı karşıya kalacağını da gözlemleyebilecektir. Bu konuda İzmir SEO uzmanı olan kişilerden yardım ve destek alacak olan kişiler; verimli bir çalışmanın meyvelerini yiyeceklerdir. Böylelikle de sürekli olarak bu tür işlemleri sitesine uygulayarak; web adreslerinin daha da fazla gelişim göstermesine de dış bir katkı sağlayacak konumda da yer alacak olup; bu kulvarda da sürekli olarak tercih edilecek sonuçlar da gündeme gelecektir.

26
VİP Site Tanıtımları / Hasta ve Yaşlı Bakımı Nasıl Gerçekleştirilmektedir?
« Son İleti Gönderen: GameLear 13 Kasım 2017, 19:10:20 »

Yaygın bir biçimde yapılan hasta ve yaşlı bakımı işleri içerisinde çalışmalar yapan kişiler bulunmaktadır. Bakım işlemlerini profesyonel bir biçimde gerçekleştiren bu kişiler; bu tür bir bakım faaliyetini meslek haline getirmekle beraber; sürekli olarak tercih edilmekte ve talepleri karşılamak zorunda hissetmektedir. Hastaların yemek ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekle mükellef olan hasta bakıcı mesleğindeki kişiler; bu alanda gerekli çalışmaları mükemmel bir biçimde gerçekleştirecek düzeyde de kendini gösterecektir. Bakım işlemleri esnasının yanı sıra titizlik de söz konusu olacak ve genel ihtiyaçlarını karşılama konusunda da en büyük yardımcı statüsünde de yer bulacaklardır. Böylelikle de gerekli olan tüm işlemler de bu sayede de hayata geçirilecektir.

Yaşlı Bakıcı Danışmanlık Şirketi

Hasta bakımının yanı sıra yaşlı bakım işlemleri ile de uğraşan kişiler bulunmaktadır. elden ayaktan düşen ve kendi ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü karşılayamayacak seviyede olan insanlara yönelik olan bu tür çalışma aşamasında da bazı kişiler belli bir ücret karşılığında bu tür işlemlerde yer alacaklardır. Sabır, şefkat ve sevgi gibi unsurları içlerinde barındıracak olan bu mesleği yapacak kişiler; yaşlı bakıcı statüsünde değerlendirilerek; bu seviyede de etkili bir konumda yer alacaklardır. Yaşlı olan kişilerin yakınları tarafından tespit edilip çalışmaya başlayacak olan yaşlı bakıcıları bu işlemleri gerçekleştirirken fazla zorlanmayacak olup; sadece ilgili olması durumunda da insanların memnun olmasını sağlayacak bir çalışma içerisinde yer alacaklardır.

Bakıcı Danışmanlık

Bakıcılık oldukça zor bir meslek olması ile bilinmekte olup; bu tür işleri de sabırlı kişilerin yapabileceği söylenebilmektedir. Bakıcı danışmanlık konusunda da destek alarak; hem bu işlere giriş yapabilmek hem de bakım ihtiyacı içerisinde olan bir yakınınız için gerekli personel talebinde de bulunabilirsiniz. Bakım işlemlerini profesyonel bir biçimde de gerçekleştirecek olan bu personeller; hasta ya da yaşlı olan kişilerle yakından ilgilenerek; tüm ihtiyaçlarını karşılama konusunda da sorumlu olan kişi olarak kabul görecektir. Çalışma sistemi bu biçimde gerçekleşecek olan bakıcıların; tüm işleri halletmesi gerekmekte ve ihtiyaç halinde de hemen devreye girerek; yeterli bir konumda da olması da istenmektedir.

27
VİP Site Tanıtımları / Evrak Düzenlemede Kırtasiye Malzemelerinin Önemi
« Son İleti Gönderen: GameLear 13 Kasım 2017, 19:03:03 »

Ofis ortamında ya da bireysel çalışmalarınızda düzen oldukça önemli bir seviyede yer alması ile gündeme gelecek olup; bu kulvarda da sürekli olarak tercih edilecek olan kırtasiye malzemeleri de bulunmaktadır. Bu tür kırtasiye malzemeleri arasında Klasör seçenekleri de etkili olmakla beraber; belli bir düzenin meydana gelmesi konusunda en etkili tercihlerden bir tanesi olarak kabul görecektir. Belli bir düzene göre klasör içerisine atılıp sıralanacak olan evrakların takibi de böylelikle daha kolay bir seviyede yer alacak olup; aynı zamanda da kolay bir şekilde de kullanılacaktır. Böylelikle de sürekli olarak tercih edilecek ürünler arasında da yer alacak olan klasör seçenekleri; bu konuda da ofis ortamında da kullanılacaktır.

En Önemli Kırtasiye Malzemesi: Kalem

Bireysel olarak çalışmalarda yapılan düzenleme işlemlerinde en fazla kullanılan ögelerden bir tanesi olan kalemler de faydalı ve fonksiyonel yapıda yer alması ile de bilinmektedir. Kalem türleri içerisinde yer alan dolma, tükenmez ya da kurşun kalemler en fazla rağbet gören çeşitler olması ile bilinmekte olup; dikkat çekecek türdeki unsurlar olarak da değerlendirilmektedir. Kalem ögeleri içerisinde yer alan bu tür alternatifler; fazlasıyla kullanışlı olmasının yanı sıra ilgi çekecek tasarımlar olması ile de ön planda kendini gösterecektir. Kalem tasarımlarının ön planda yer almasından dolayı da fazlasıyla talep görecek ve her insanın gereksinimleri arasında da yer alacak materyaller olarak da kabul görecektir.

Defterin Kırtasiye Olarak Önemi

Defterler de bir nevi evrak derecesinde değerlendirilmekte olup; aynı zamanda da not etme ve kayıt altına alma gibi işlemleri aktif bir biçimde gerçekleştirme yollarından biri olarak da görülmektedir. Defter seçenekleri de farklı boyutlarda yer alacak olup; sık sık kullanılan modelleri arasında ise A4 ve A5 boyutları da yer alacaktır. Defterlerin bu türdeki çalışmaları bazında da sürekli olarak tercih edilmesi de söz konusu olmakla beraber; bu alanda da gerekli bilgileri ve verileri içerecek sabit ı materyaller olarak tanımlanmasından dolayı ilgi çekecek durumları da ortaya koyması sonucu kendini gösterecek ve bu tür unsurlar da sık sık gündeme gelecektir.

28
Yazılım Dünyası / Ücretsiz Udemy Kursları...
« Son İleti Gönderen: ErdemYm 26 Ekim 2017, 13:48:23 »
Merhaba arkadaşlar,
Sizlere udemy kurslarına Ücretsiz Ulaşabileceğiniz bir siteden bahsetmek istedim.
Discudemy.com içerisinde 100 lerce kategoride 5000 e yakın kurs bulunmaktadır.
Eğitim, Programlama, Yabancı dil, ve daha bir çoğu.
fikir vermesi açısından programlama ile kursların topluca bir arada bulunduğu blog sayfası...
Free 21 Udemy Ethical-Hacking Courses For Limited Time
50 Python & Django Udemy Courses Free With Limited Time.
60+ Udemy Java,Hibernate,Spring Courses Free For Limited Time
70+ Best Udemy PHP Courses 100% OFF In 11 Languages
30+ Best Udemy Android Courses For Free with Coupons In 7 Languages
Ayrıca Kurslara Kategoriler sayfasından istediğiniz programlama (front-end,back-end,c-c++-c#-Java-Android), grafik dizayn(photoshop,3D-model), Ethical-Hacking...  Seçebilirsiniz https://discudemy.com/category
Kursların geneli ingilizcedir.. Programlamada uygulamalı olarak öğrenebilirsiniz fakat farklı dillerdeki kurslar için https://discudemy.com/language sayfasından dili seçebilirsiniz. örneğin türkçe kurslar https://discudemy.com/language/Turkish
Bütün kurslar belirli süre ücretsizdir, sitenin kontrolleri günlük olarak yapılıp ücretliye dönen kurslar silinmektedir ve sitemize günlük olarak yeni kurslar eklenmektedir.
Faydalı Olması dileğiyle...
29
VİP Site Tanıtımları / Ynt: Megamax kilo aldırıyor mu?
« Son İleti Gönderen: Rungravee 24 Ekim 2017, 13:41:29 »
Ayrıca bu sorunun pişirilmesini de buluyorum.
30
Gereksiz Konular / UMRE KINASI
« Son İleti Gönderen: ORHAN AFACAN 22 Ekim 2017, 11:38:26 »

Umre Kınası
REKLAM
Ellere yakmışlar umre kınası
Kadını, erkeği, kızı, anası
Resule özlemdir bunun manası
Kırmızı güllerdir ellerde kına.

Gerçek olur iken ömrün rüyası
Sevinçleri kabul gören duası
Kırmızı gül acı Uhut anısı
Kırmızı güllerdir ellerde kına.

Baktıkça ellere solar yüzleri
Muhammed aşkınla yanar özleri
Zemzem kuyusuna döner gözleri
Kırmızı güllerdir ellerde kına.

Orhan afacan
Mekke – 11 Mayıs 2016

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10