Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Ders Notları Yardımlaşma / Ynt: muhasebe
« Son İleti Gönderen: Bryanterz 31 Temmuz 2018, 12:42:35 »
I want to know the content directly and the source of the content in this forum help me?
12
SORU-CEVAP / Ynt: Malta Dil Okulları
« Son İleti Gönderen: Edwardnut 20 Nisan 2018, 07:54:20 »
Okula çok gitmek istiyorum. Henüz açık uygulama bilmiyorum.สูตร บา คา ร่า ออนไลน์
13
Yeni bir öğrenciye ne zaman başvurulacağını bilmek istiyorum. Bana söyleyebilir misin
14
SORU-CEVAP / Malta Dil Okulları
« Son İleti Gönderen: fikriye dumanlı 17 Şubat 2018, 15:36:08 »
Uzun zamandır profesyonel bir şekilde dil eğitimi almak istiyordum. Son zamanlarda ise hayli sıklık ile duyduğum Malta dil okulları ilgimi çekmeye başladı. Daha önce bizim üniversiteden bir arkadaşım http://www.icep.com.tr/yurtdisi-dil-okullari/malta-dil-okullari bünyesinde dil eğitimi aldı. Aranızda dil okuluna giden birilerinin var olduğunu düşünerek soruyorum. Malta hakkında herhangi bilgisi olan var mı? Vize ve diğer konular ile ilgili bilgisi olanlar varsa dönüş yapmalarını isterim. Şimdiden teşekkürler.
15
Fotoğraf ve Video / Ynt: Üniversitenin ilk gününde yaşananlar
« Son İleti Gönderen: Wenessanut 13 Şubat 2018, 13:08:31 »
Üniversiteye gitmek istiyorum. Öyle olmayı umuyorum. Gerçekten seviyorum
16
VİP Site Tanıtımları / Web Tasarımın Önemi
« Son İleti Gönderen: GameLear 12 Şubat 2018, 11:02:32 »
E- ticaret sitelerinizin daha kısa süre zarfında geniş kilelerle buluşmasını istiyorsanız yapacağınız iş son derece önemli olacaktır. Bunun için de hemen web tasarım çalışmalarına yönelmeye başlayabilirsiniz.

Son dönemde web sitesine sahip olan pek çok şahıs ve firmalar artık ilk iş olarak web tasarım çalışmalarına ihtiyaç duyuyor. Bu sayede ürün ve hizmetlerinin pazarlamasını daha güzel şekilde yapıyor. Güven veren firma profesyonel kadrosuyla artık kısa süre zarfında kurumsal kimliğinize bir an önce ulaşmanıza yardımcı oluyor. Web Tasarım bölgesinde ki ihtiyaç sahibi vatandaşlara da özel olarak sunulmaktadır. Günün hemen her anında kaliteli bir şekilde hizmet verilmeye devam edilmektedir. O halde hemen sizlerde 7/24 aktif bir şekilde hizmet ortaya koyan adrese yönelerek ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamaya başlayacaksınız.

Bilişim sektöründe bundan böyle daha fazla yükselişe geçebilmeniz adına yapmanız gereken ise web tasarım konusunda doğru firmalardan destek almanız olacaktır. İşte tam da bu konuda sizler profesyonel anlamda hizmet vererek farkını ortaya koyan adreslerden yararlanmakla işe başlayabilirsiniz. Sorunsuz bir şekile web tasarım işinin ehli olan tasarımcılar tarafından sitenizin eksiklikleri tespit edilerek yerine getirilmektedir. Kurumsal kimliğin en kısa süre zarfı içerisinde eline geçirilmesi adına web tasarımın avantajları oldukça fazladır. Bakıldığında artık dijital çağın git gide daha fazla önem arz eden duruma geldiğin görebilmekteyiz. Hal böyle olunca da online kullanıcıların hemen hepsi artık bu tür platform içerisinde yer almaya başlamıştır. O halde hemen sizlerde proji ile hızlıca tanışarak web tasarım dünyasına adım atmaya başlayabilirsiniz.

Web sitenizle ilgili yapılacak bir diğer önemli atılımlardan birisi de responsive tasarım olduğunun altını çizmemiz de yarar var. Bu sayede potansiyel müşterileriniz mobil cihazlarınız aracılığı ile de artık sitenize hızlıca erişim sağlamaya başlayacaktır. Son dönemin en güvenilir hizmetlerinden yararlanmak isteyen site sahipleri için kaliteli firmanın ekonomik yoldan hizmet verdiğini belirtmemiz gerekiyor. Hızlı çözümleri tarafınıza sunmaya hazırlanan adreste artık dilediğiniz tüm hizmetler bulacaksınız. Üstelik sitenizin tasarımlarının gerçekleşmesi içinde uzun süre beklemenize gerek kalmayacak.


Kaynak: Proji
17
VİP Site Tanıtımları / Mapsgen İle Anında Harita Kayıt İşlemi
« Son İleti Gönderen: GameLear 29 Ocak 2018, 01:51:20 »
Harita kayıt işlemi, son zamanlarında hem bireyler hem de firmalar tarafından sık sık kullanılmaktadır. Bu işlem sayesinde birçok firma, adres kayıt işlemi gerçekleştirmekte ve insanların daha kolay erişim sağlamasına olanak vermektedir. Günümüzde en çok kullanılan harita kayıt sistemlerinin başında Google kayıt gelmektedir. Google, son zamanlarda insanların en çok tercih ettiği tarayıcılar arasında yer almaktadır. Bu sebeple de firmalar, adreslerini haritalar üzerine kaydetmekte ve insanların kolay bir şekilde firmaya ulaşmasını sağlamaktadır.

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak birçok kişi akıllı telefon ve bu telefonda yer alan uygulamaları kullanmayı tercih etmektedir. Akıllı telefonlarda yer alan çeşitli uygulamalar insan hayatını ciddi anlamda daha kolay bir hale getirmektedir. Harita uygulamaları da yaşanan adres karışıklıklarının önüne geçmektedir. Harita kayıt işlemi sayesinde firmanızın adresini çeşitli yerlerde paylaşabilir ve bu sayede bilinirliğini artırma şansı elde edebilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz ve firmanızın adresini haritalarda paylaşarak insanların daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Google ve Yandex gibi haritalarda ayrı ayrı kayıt yapmak yerine, Mapsgen uygulamasını tercih ederek tek bir hareketle birçok işlem yapabilirsiniz. Ofis, market, kafe, eczane ve restaurant fark etmeksizin bütün işletmeler Mapsgen kullanarak adres kaydı yaptırabilmektedir. Mapsgen uygulaması sayesinde Google ve Yandex harita servislerinde, Foursquare’de, Swarm’da, Yelp’de ve 16 navigasyon cihazında aynı anda adres kaydı yapılabilmektedir. Yani tek bir işlemle bu servislerin hepsinde aynı anda adres kaydı yapmanız mümkündür. Bütün haritalara firma kaydı yapmak ve bu sayede kolaylık elde etmek için Mapsgen doğru bir seçim olacaktır.

Mapsgen Kullanımı

Google harita kayıt ve Yandex harita kayıt işlemlerinin yanı sıra Mapsgen ile de işletme adres kaydı yapabilirsiniz. Birkaç ufak işlemle bulunduğunuz yerin adresini kaydedebilir ve birçok kişinin kolayca size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İnternet platformunda adres karışıklıklarının önüne geçmek için Mapsgen kullanımı son derece faydalı bir işlem olacaktır. Bu uygulamayı kullanmanız durumunda birçok aşamada işlerinizi daha kolay hale getirebileceğinizden ve birçok kişinin firmanıza kolayca erişim sağlayabileceğinden emin olabilirsiniz.


18
VİP Site Tanıtımları / Isı Yalıtım İşlemlerinin Getirileri
« Son İleti Gönderen: GameLear 29 Ocak 2018, 01:46:38 »

Yalıtım konusu ev sahiplerinin oldukça hassas olduğu bir nokta olarak ifade edilmektedir. Yalıtım yapılması halinde ev sahiplerinin daha karlı bir kış mevsimi geçirmeleri söz konusu olduğundan dolayı; bu tür işlemleri hayata geçirmeleri halinde uzun vadede işleyecek olan karlı bir yatırıma da sahip olmaları durumu ortaya çıkacaktır. Yalıtım konusunda talepleri bulunan ve uzun vadede yatırım yapma amacı güden ev sahipleri; kısa süre içerisinde gerçekleşecek olan bu işlem sonrasında da sürekli olarak yarar sağlamaya başlayacak olup; daha düşük yakıt faturaları ödemeyi de sürekli olarak gözlemleyecek konumda yer alacaklardır.

Genel olarak maddi amaçlar güdülerek gerçekleştirilecek olan ısı yalıtım faaliyetlerinde temel hedefe ulaşmak işlem sonrasında gerçekleşecek olup; ev sahiplerini büyük oranda memnun edecek düzeyde de varlık gösterecektir. Isı yalıtım konusunda dikkatli bir seçim yapacak olan ev sahipleri; bu işlemleri gerçekleştirmek adına en yeterli kişileri bulmaya çalışarak; yalıtım konusundaki faaliyetlerine başlangıç yapacaklardır. Bu aşamada da uzman kişilerin bulunması işlemi içerisinde kurumsal bir şekilde çalışan firmalardan yararlanacak olan ev sahipleri; mutlak yarara ulaşmak adına bu çaba içerisinde kendilerini göreceklerdir. İşinin ehli kişilerle çalışmaları halinde daha uzun süreli bir ısı yalıtımı sürecini tamamlayacak olan ev sahipleri; gerçekleşecek olan işlemlerden daha uzun vadede de yararlanmaya devam edecek şekilde ilerleyeceklerdir.

Isı Yalıtım İşlemlerinde Mantolamanın Yeri

Isı yalıtım işlemlerinin dış cepheye dayalı bir şekilde gerçekleşmesi açısından gündeme gelecek olan seçenekler arasında önemli bir konumda yer alacak olan mantolama işlemi; her ev sahibinin belli süreçler içerisinde değerlendirmeye aldığı faaliyetler olarak gündeme gelmektedir. Mantolama dahilinde gerçekleşecek olan faaliyetler düzeyinde de kış aylarının çetin geçen günlerinden maksimum hasar ve bedelle kurtulmak mümkün hale gelecektir. Mantolama içerisinde ele alınacak olan işlemler sayesinde de hem daha az meblağları faturalara yansıtmak mümkün olacak hem de ısı kaybını engelleyerek ev içerisindeki sıcaklığın devamlı olarak korunmasını sağlama imkanı doğacaktır. Böylelikle de mantolama işlemi oldukça kullanışlı bir işlem olarak da ifade edilen ısı yalıtım seçeneği olarak kullanımda yer alacaktır.

19
VİP Site Tanıtımları / Doğru Pijama Seçimi
« Son İleti Gönderen: GameLear 29 Ocak 2018, 01:42:09 »
Pijamalar çoğu insanın günlük hayatta kullandığı kıyafet türüdür. Bu kıyafet türü ise kullanıcıya göre, belirli şartlara ve mevsimsel faktörlere göre kendi aralarında birçok çeşide ayrılmaktadır. Pijamalar kullanıcının tercihine göre kullanılabilir.

Kışlık ve yazlık olarak iki temel kategoriye ayrılan pijamalar kullanıcının tercihine göre belirlenmektedir. İhtiyacınız olduğunu düşündüğünüz şekilde pijama tercih edebilirsiniz. Daha çok kışın tercih edilen pijamalar kalın pijama, pamuklu pijama, polar pijama gibi çeşitler olurken ince pijamalar genel olarak yaz aylarında ve ilkbahar aylarında tercih edilmektedir. Başka bir kategori olarak ta welsoft pijamaları da tercih edebilirsiniz. Welsoft pijamaları gün içerisinde de giyebileceğiniz pijama türleridir. Bu pijamaları markete giderken, evin içinde vakit geçirirken de giyebilirsiniz. Pijamalar özel kumaşları sayesinde yatağınızda sizlere fazlasıyla rahatlık sağlamaktadır. Ayrıca geceleri vücudunuzun havalanmasına da yardımcı olan özel kumaşlardan üretilen pijamalarda mevcuttur. Pijamalar genellikle gün içerisinde sabahları ya da rahat olma ihtiyacının hissedildiği vakitlerde tercih edilen kıyafetlerdir. Birçok renk ve çeşidin bulunduğu pijamalar modelleri ve modelleri olarak satışa sunulmaktadır.

Birçok kullanıcı pijama seçimi yaparken dikkatsiz davranmaktadırlar. Dikkat edilmesi gereken konuların başında ise bu gelmektedir. Pijama seçimi esnasında, seçtiğiniz erkek ya da kadın pijama modellerinin kumaşları oldukça özenle seçilmelidir. Çünkü kumaşların yapıları bazı insanların tenlerine uyum sağlayamaz. Buda tende olan bazı alerjik reaksiyonları meydana getirir. Pijama alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, giyildiğinde rahatlık hissini vermelidir. Rahat giyebileceğiniz modeller tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Çok dar ya da küçük bir pijama tercih ederseniz rahat bir şekilde hareket edemeyerek vücut hareketlerinizi sınırlamış olursunuz. Tam tersi bol bir pijama tercih ederseniz pijamanızın etraftaki etkenlere veya ayaklarınıza takılmasına neden olur. Buda sizin yara almanızı sağlayabilir. Son olarak Pijama alırken Estiva gibi sağlam ve güvenilir markaları tercih etmelisiniz. Bu tarz bilinen ve işini en iyi şekilde yapan markalar müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedirler. Ayrıca Estiva markası müşterilerine sağladıkları ürünlerin kalitesinden emin bir şekilde arkasında durmaktadırlar.

20
Cilt bakımı günümüzde güzellik denilince akla ilk gelen konulardan bir tanesidir. Kişinin güzelliği, cildi ile eşdeğer olduğundan dolayı cilt bakımına oldukça fazla önem vermektedir. Kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de cilt bakımı büyük bir önem konusu haline gelmektedir. Cilde iyi bir şekilde bakmak sadece güzellik konusunda değil yaşlanma ve sağlık konusunda da büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle doğru cilt bakım ürünleri ile doğru şekilde uygulama yöntemlerinin kullanılması kişiyi güzelleştirirken aynı zamanda ciltteki yaşlanmayı da geciktirmektedir.

Günümüzde cilt bakım ürünleri arasında en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi nemlendirici kremlerdir. Bu kremler cildi nemlendirerek besleme özelliğine sahiptir. Birçok insanın ellerinde, yüzlerinde ve cildinin diğer bölümlerinde meydana gelen kurulukların giderilmesi için kullanmakta olduğu nemlendirici kremler sayesinde cilt beslenerek eski yumuşak bir biçim kazanmaktadır. Aynı zamanda da düz ve gergin bir şekilde görünerek kuruluk giderek genç bir görünüm elde etmektedir.

Cilt bakım ürünlerini seçerken bazı kriterlere dikkat etmek her zaman daha iyi sonuçların ortaya çıkması konusunda etkili olmaktadır. Kimyasalların oldukça fazla olduğu ürünlerin kullanılması büyük sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu nedenle en az kimyasal kullanılan kaliteli ürünlerin tercih edilmesi her zaman daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Cilt bakım ürünlerinin alınması esnasında dikkat edilmesi gerekenlerden bir tanesi, cilt tipinin önemidir. Yağlı bir cilde sahip olan kişiler yağlı ciltler için bakım ürünlerini alırken, kuru ciltlere sahip olan kişiler kuru ciltler için kuru ciltler için özel ürünlerden kullanmalıdır. Cilt bakım ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir tanesi de ürünün fiyatı değil, faktörleri olmalıdır. Yani kişinin ihtiyacına uygun olarak ürünün özelliklerini göz önünde bulundurmalı ve ona göre ürünü almalı ve kullanmalıdır.

Saç Bakımında En Etkili Yöntem

Saç bakımında en etkili bitkisel şampuanların yer almakta olduğu sizlere en kaliteli ürünlerini sunarak, kişisel bakımınızda doğal bir şekilde çözüme ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Sağlıklı ve güzel saçlara sahip olmanın en etkili yolu Dermadolin’de yer alan bitkisel şampuanlardır.


Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10