Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Ev veya Yurt Arkadaşı Arıyanlar / Ynt: Ev veya yurt arıyorum
« Son İleti Gönderen: Smithson Bugün, 09:39:28 »
yapmak istiyorum,not sistemi universite ici egitimi ders gecme
2
SORU-CEVAP / Ynt: yatay geçiş
« Son İleti Gönderen: Smithson Bugün, 09:38:44 »
yapmak istiyorum,not sistemi universite ici egitimi ders gecme
3
SORU-CEVAP / Uçak Mühendisliği
« Son İleti Gönderen: jayjek 01 Ağustos 2018, 00:04:33 »
Uçak mühendisliği bölümünde okumayı düşünüyorum
Bölümün bulunduğu kampüsün sosyal olanakları nedir(kafe,sinemavb)
bölümün bulunduğu kampüste kyk yurdu var mı
kampüsün bulunduğu çevrede özel yurt var mı (varsa ne kadar uzak ve ücreti ne kadar )
öğretim üyelerinden ve bölümden memnun musunuz (değilseniz mümkünse nedeni ile yazar mısınız)

Çok zahmet olacak ama bölüm seçicem mümkünse biraz yardım edin
4
Ders Notları Yardımlaşma / Ynt: muhasebe
« Son İleti Gönderen: Bryanterz 31 Temmuz 2018, 12:42:35 »
I want to know the content directly and the source of the content in this forum help me?
5
SORU-CEVAP / Ynt: Malta Dil Okulları
« Son İleti Gönderen: Edwardnut 20 Nisan 2018, 07:54:20 »
Okula çok gitmek istiyorum. Henüz açık uygulama bilmiyorum.สูตร บา คา ร่า ออนไลน์
6
Yeni bir öğrenciye ne zaman başvurulacağını bilmek istiyorum. Bana söyleyebilir misin
7
SORU-CEVAP / Malta Dil Okulları
« Son İleti Gönderen: fikriye dumanlı 17 Şubat 2018, 15:36:08 »
Uzun zamandır profesyonel bir şekilde dil eğitimi almak istiyordum. Son zamanlarda ise hayli sıklık ile duyduğum Malta dil okulları ilgimi çekmeye başladı. Daha önce bizim üniversiteden bir arkadaşım http://www.icep.com.tr/yurtdisi-dil-okullari/malta-dil-okullari bünyesinde dil eğitimi aldı. Aranızda dil okuluna giden birilerinin var olduğunu düşünerek soruyorum. Malta hakkında herhangi bilgisi olan var mı? Vize ve diğer konular ile ilgili bilgisi olanlar varsa dönüş yapmalarını isterim. Şimdiden teşekkürler.
8
Fotoğraf ve Video / Ynt: Üniversitenin ilk gününde yaşananlar
« Son İleti Gönderen: Wenessanut 13 Şubat 2018, 13:08:31 »
Üniversiteye gitmek istiyorum. Öyle olmayı umuyorum. Gerçekten seviyorum
9
VİP Site Tanıtımları / Web Tasarımın Önemi
« Son İleti Gönderen: GameLear 12 Şubat 2018, 11:02:32 »
E- ticaret sitelerinizin daha kısa süre zarfında geniş kilelerle buluşmasını istiyorsanız yapacağınız iş son derece önemli olacaktır. Bunun için de hemen web tasarım çalışmalarına yönelmeye başlayabilirsiniz.

Son dönemde web sitesine sahip olan pek çok şahıs ve firmalar artık ilk iş olarak web tasarım çalışmalarına ihtiyaç duyuyor. Bu sayede ürün ve hizmetlerinin pazarlamasını daha güzel şekilde yapıyor. Güven veren firma profesyonel kadrosuyla artık kısa süre zarfında kurumsal kimliğinize bir an önce ulaşmanıza yardımcı oluyor. Web Tasarım bölgesinde ki ihtiyaç sahibi vatandaşlara da özel olarak sunulmaktadır. Günün hemen her anında kaliteli bir şekilde hizmet verilmeye devam edilmektedir. O halde hemen sizlerde 7/24 aktif bir şekilde hizmet ortaya koyan adrese yönelerek ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamaya başlayacaksınız.

Bilişim sektöründe bundan böyle daha fazla yükselişe geçebilmeniz adına yapmanız gereken ise web tasarım konusunda doğru firmalardan destek almanız olacaktır. İşte tam da bu konuda sizler profesyonel anlamda hizmet vererek farkını ortaya koyan adreslerden yararlanmakla işe başlayabilirsiniz. Sorunsuz bir şekile web tasarım işinin ehli olan tasarımcılar tarafından sitenizin eksiklikleri tespit edilerek yerine getirilmektedir. Kurumsal kimliğin en kısa süre zarfı içerisinde eline geçirilmesi adına web tasarımın avantajları oldukça fazladır. Bakıldığında artık dijital çağın git gide daha fazla önem arz eden duruma geldiğin görebilmekteyiz. Hal böyle olunca da online kullanıcıların hemen hepsi artık bu tür platform içerisinde yer almaya başlamıştır. O halde hemen sizlerde proji ile hızlıca tanışarak web tasarım dünyasına adım atmaya başlayabilirsiniz.

Web sitenizle ilgili yapılacak bir diğer önemli atılımlardan birisi de responsive tasarım olduğunun altını çizmemiz de yarar var. Bu sayede potansiyel müşterileriniz mobil cihazlarınız aracılığı ile de artık sitenize hızlıca erişim sağlamaya başlayacaktır. Son dönemin en güvenilir hizmetlerinden yararlanmak isteyen site sahipleri için kaliteli firmanın ekonomik yoldan hizmet verdiğini belirtmemiz gerekiyor. Hızlı çözümleri tarafınıza sunmaya hazırlanan adreste artık dilediğiniz tüm hizmetler bulacaksınız. Üstelik sitenizin tasarımlarının gerçekleşmesi içinde uzun süre beklemenize gerek kalmayacak.


Kaynak: Proji
10
VİP Site Tanıtımları / Mapsgen İle Anında Harita Kayıt İşlemi
« Son İleti Gönderen: GameLear 29 Ocak 2018, 01:51:20 »
Harita kayıt işlemi, son zamanlarında hem bireyler hem de firmalar tarafından sık sık kullanılmaktadır. Bu işlem sayesinde birçok firma, adres kayıt işlemi gerçekleştirmekte ve insanların daha kolay erişim sağlamasına olanak vermektedir. Günümüzde en çok kullanılan harita kayıt sistemlerinin başında Google kayıt gelmektedir. Google, son zamanlarda insanların en çok tercih ettiği tarayıcılar arasında yer almaktadır. Bu sebeple de firmalar, adreslerini haritalar üzerine kaydetmekte ve insanların kolay bir şekilde firmaya ulaşmasını sağlamaktadır.

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak birçok kişi akıllı telefon ve bu telefonda yer alan uygulamaları kullanmayı tercih etmektedir. Akıllı telefonlarda yer alan çeşitli uygulamalar insan hayatını ciddi anlamda daha kolay bir hale getirmektedir. Harita uygulamaları da yaşanan adres karışıklıklarının önüne geçmektedir. Harita kayıt işlemi sayesinde firmanızın adresini çeşitli yerlerde paylaşabilir ve bu sayede bilinirliğini artırma şansı elde edebilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz ve firmanızın adresini haritalarda paylaşarak insanların daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Google ve Yandex gibi haritalarda ayrı ayrı kayıt yapmak yerine, Mapsgen uygulamasını tercih ederek tek bir hareketle birçok işlem yapabilirsiniz. Ofis, market, kafe, eczane ve restaurant fark etmeksizin bütün işletmeler Mapsgen kullanarak adres kaydı yaptırabilmektedir. Mapsgen uygulaması sayesinde Google ve Yandex harita servislerinde, Foursquare’de, Swarm’da, Yelp’de ve 16 navigasyon cihazında aynı anda adres kaydı yapılabilmektedir. Yani tek bir işlemle bu servislerin hepsinde aynı anda adres kaydı yapmanız mümkündür. Bütün haritalara firma kaydı yapmak ve bu sayede kolaylık elde etmek için Mapsgen doğru bir seçim olacaktır.

Mapsgen Kullanımı

Google harita kayıt ve Yandex harita kayıt işlemlerinin yanı sıra Mapsgen ile de işletme adres kaydı yapabilirsiniz. Birkaç ufak işlemle bulunduğunuz yerin adresini kaydedebilir ve birçok kişinin kolayca size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İnternet platformunda adres karışıklıklarının önüne geçmek için Mapsgen kullanımı son derece faydalı bir işlem olacaktır. Bu uygulamayı kullanmanız durumunda birçok aşamada işlerinizi daha kolay hale getirebileceğinizden ve birçok kişinin firmanıza kolayca erişim sağlayabileceğinden emin olabilirsiniz.


Sayfa: [1] 2 3 ... 10