Bilgisayar Proğramcılığı 2.Sınıf VİZE İşletme Yönetimi Ders Notları - Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu - Ondokuz Mayıs Üniversitesi Forum

Gönderen Konu: Bilgisayar Proğramcılığı 2.Sınıf VİZE İşletme Yönetimi Ders Notları  (Okunma sayısı 1326 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GameLear

  • Administrator
  • *
  • İleti: 305
  • Cinsiyet: Bay
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi
    • Profili Görüntüle
  • Akademik: Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu
  • Bölüm: Bilgisayar Proğramcılığı
İŞLETME YÖNETİMİ
Son otuz yılda hızlanarak artan küreselleşme olgusu ile birlikte yaşamın tüm alanlarında olduğu gibi işletmecilik ve öğretisinde de büyük değişimler yaşanmaktadır. Bu değişimler sonucu rekabetin etkileri hiç olmadığı kadar üst düzeyde ve her alanda hissedilir hale gelmiştir. İşletmelerin uzun zamandır ellerinde tuttukları güç, sırasıyla aracılara ve sonrasında da tüketicilere doğru kaymıştır. Bu güç dengesindeki değişim tüketici istek ve ihtiyaçlarının işletmeciler için temel başlangıç noktası olması sonucunu doğurmuştur. Tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarının etkin, verimli ve kar getirecek şekilde karşılanması çabalarının başarısı ise ancak bilgi ile mümkündür. Bir yandan günümüzde bilgiye olan ihtiyaç artarak devam etmekte, diğer yandan ise bilgi yığınını yönetmek zorlaşmaktadır. İşletmeler için bilgi, rekabette üstünlük aracı haline gelmiştir. İşletmeler, hızla değişen rekabet koşullarında ayakta kalabilmek ve rekabette öne çıkabilmek için değişimi kendilerini sürekli yenilemek zorundadırlar. Bu yüzden, işletmecilik öğretisi ile ilgili konulara verilen önem gün geçtikçe artmaktadırDers Notlara ait Word Belgeleri Aşağıdadır..

NOTLARIN DEVAMI "WORD" DOSYASINDA DEVAMINI GÖRMEK İSDİYORSANIZ BU LİNKDEN ÜYE OLABILIR VEYA ÜYELİĞİNİZ VARSA GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ ;)
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2016, 01:03:25 Gönderen: GameLear »Etiket: word belgesi 
 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kuruluş Tarihi Kutucuğa Yazın(1975):